Home Newsy Niebieski ekran śmierci w iPhonie 5S
Niebieski ekran śmierci w iPhonie 5S
0

Niebieski ekran śmierci w iPhonie 5S

0

Można odnieść wrażenie, iż Apple od czasu śmierci Steve’a Jobsa nie radzi sobie z oprogramowaniem. Coraz częściej bowiem firma z Cupertino wypuszcza na rynek soft wadliwy, pełen błędów i niedociągnięć.
Doskonałym przykładem jest choćby najnowsza wersja systemu iOS, której ułomność na poziomie oficjalnej wersji zdobywa plon w postaci zawiedzionych i rozjuszonych użytkowników.

Z czasem pojawi się zapewne aktualizacja eliminująca wszystkie dotychczasowe błędy jednak niesmak po wadliwej premierze systemu pozostanie.
iOS7 nie jest jednak odosobnionym przypadkiem, bowiem pojawiają się doniesienia o nie do końca sprawnym pakiecie mobilnym iWork.
Zamieszczona przez serwis Macrumors informacja zdaje się potwierdzać częstą ostatnio pod tym kątem nierzetelność Apple.

Zgodnie z doniesieniami właściciele iPhona 5S mają poważny problem z użytkowaniem wspomnianego oprogramowania, które potrafi niespodziewanie zrestartować urządzenie.
Całość poprzedza komunikat przypominający zachowanie systemu Windows kiedy to z przyczyn niedomagania wyświetla się „niebieski ekran śmierci”.
Niniejszą reakcję w systemie iOS wywołuje otwarcie istniejącego lub próba stworzenia nowego dokumentu, chęć zamknięcia aplikacji, a także przywrócenie jej działania z menu wielozadaniowości.

Źródło: Macrumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *