Nie działa YouTube i Push

0

Obrót Apple na rynku wtórnym, oraz łamanie zabezpieczeń iPhone OS, które miały zapewnić operatorom wyłączność na telefony iPhone spowodowało poszukiwanie nowych rozwiązań, które by zniechęcały potencjalnych klientów, na kupowanie telefonów tego producenta poza salonami operatorów. Wraz z softem 3.0 pojawiła się innowacyjna funkcja Push, na którą wszyscy użytkownicy tych komórek czekali. Pozwala ona używanie aplikacji wymagających działania w tle – komunikatory, klienci poczty itp. Jeżeli nasz telefon nie zostanie jednak aktywowany w sposób legalny przez iTunes, ale przez wykonanie Jailbreaka, to niestety tracimy możliwość korzystania z tej usługi. Chyba, że?

Usuniemy z iPhone’a wszystkie aplikacje, które korzystają z powiadomień Push. Zainstalujemy z Cydii narzędzie Push Fix, które pojawi się po dodaniu repozytorium https://cydia.iphoneil.net/. Zrestartujemy iPhone’a i sprawdzimy, czy działa aplikacja YouTube. Jeśli aplikacja zadziała, to można z powrotem wgrać aplikacje korzystające z powiadomień Push i korzystać z nich do woli.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *