Home Newsy Promocja

Promocja

Apple znów promuje iPada

Krzysztof Rozengarten
0
0
Tablet od Apple to nie tylko urządzenie służące rozrywce. To także potężne narzędzie mające praktyczne zastosowanie w różnych dziedzinach ludzkiego życia o czym niejednokrotnie wspomina gigant z Cupertino za pośrednictwem różnych akcji marketingowych.

Apple TV w promocji

Krzysztof Rozengarten
1
0
Kontynent za oceanem dotknęła podejrzanie wyglądająca promocja, akcja, której inicjacja może budzić wiele pytań. W amerykańskich salonach firmowych Apple bowiem oraz ich internetowym odpowiedniku przy każdym zakupie przystawki Apple TV klient dostanie kartę podarunkową o wartości 25 dolarów. Kwotę tą, co oczywiste, będzie mógł on spożytkować w iTunes Store, nabywając oferowane tam multimedia.

Samsung wyśmiewa się z Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
Marketing nie zna litości i rządzi się prawami, które mogą być przez niektórych uznane za mało smaczne, czy też będące przysłowiowym „ciosem poniżej pasa”. Duże korporacje w przeszłości niejednokrotnie posługiwały się bowiem kampaniami reklamowymi naśmiewającymi się i poniżającymi produkty, czy też usługi konkurencji. Co więcej nawyk ten praktykowany jest z powodzeniem do dziś.

Dwie, nowe reklamy iPada Air

Krzysztof Rozengarten
0
0
Ostatnia reklama Apple po tytułem „Your Verse Anthem” promująca iPada Air szybko zyskała w sieci miano jednego z lepszych jak do tej pory materiałów marketingowych stworzonych przez załogę z Cupertino. Chwytający za serce klimat jakim emanuje ten krótki film zyskał sympatię większości widzów na całym świecie i odbił się szerokim echem w sieci.

Nowa reklama iPad?a Air

Krzysztof Rozengarten
0
0
Apple znane jest z tego, iż w bardzo umiejętny sposób potrafi zadbać o promocję swoich produktów i dotrzeć z reklamą w niemal każdy zakątek świata. Wszystkie nowe urządzenie znajdujące się w portfolio firmy z Cupertino posiadają już na swoim koncie przynajmniej parę materiałów wideo, zaś iPad Air doczekał się wczoraj kolejnego.

12 Days of Gift – dzień dwunasty

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Takim krótkim zdaniem można określić dzisiejszy dzień, w którym dobiega mety akcja rozdawnictwa Apple. Od 26 grudnia gigant z Cupertino raczy użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS jedną darmową pozycją multimedialną dziennie.

12 Days of Gift – dzień dziesiąty

Krzysztof Rozengarten
0
0
Czas bezlitośnie brnie do przodu, przemija szybko i niepostrzeżenie. Miejscami chciałoby się go zatrzymać, by zrealizować wszystkie z narzuconych zadań jednak to czynność jak wiadomo niemożliwa. Parę dni temu zażegnaliśmy stary i przenieśliśmy się w nowy 2014 rok, pełen kolejnych, optymistycznych celów. Pomału także dobiega do mety rozdawnictwo Apple.

12 Days of Gift – dzień ósmy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Za kilka dni akcja promocyjna Apple dobiegnie końca, a wraz z nią przestaną być udostępniane za darmo multimedia z kategorii oprogramowanie, muzyka, film, czy książka elektroniczna. Do tej pory jednak gigant z Cupertino nie dał użytkownikom systemu iOS powodów do zachwytu, bowiem oferowane pozycje nie należały do wybitnie ciekawych, a część z nich udostępniana była […]

12 Days of Gift – dzień szósty

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po wczorajszej porażce jaką w ramach akcji rozdawnictwa Apple był film ?Kevin sam w domu? znany na wylot niemal wszystkim polakom przyszedł czas na kolejną propozycję. Na chwilę obecną zaczynają jednak dominować multimedia z kategorii Muzyka, bowiem taki właśnie prezent Apple sprawia użytkownikom już po raz trzeci.

12 Days of Gift – dzień piąty

Krzysztof Rozengarten
0
0
Świąteczny repertuar telewizyjny nie należy do szczególnie urozmaiconych lub jak kto woli ciekawych. Co roku o tej samej porze, czyli w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem tradycyjnie już emitowane są hity kinowe pamiętające czasy ubiegłego stulecia. Wśród nich, bez dwóch zadań, prym wiedzie, śmiem wtrącić znienawidzona przez wszystkich, komedia ?Kevin sam w domu?.

12 Days of Gift – dzień czwarty

Krzysztof Rozengarten
0
0
Apple od 26 grudnia, bez względu na to, czy mamy dzień powszedni, weekend, czy też święto w kalendarzu raczy użytkowników systemu iOS jedną niespodzianką multimedialną dziennie. Rozdawnictwo potrwa do 6 stycznia przyszłego roku włącznie, a więc czas na prezentację kolejnej propozycji udostępnionej w ramach akcji 12 Days of Gift.