Home Newsy Nowy iPad

Nowy iPad

Etui dla iPada Pro

Krzysztof Rozengarten
0
Często przy okazji spekulacji krążących wokół tematu mających rzekomo pojawić się nowych urządzeń od Apple sieć zalewają zdjęcia dedykowanych im akcesoriów. Sam pamiętam obfite galerie etui dla modelu iPhone’a, który miał dopiero trafić do oferty. Tym razem sytuacja się powtarza, choć dotyczy większego modelu iPada.  

Makieta iPada Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
  Jedne plotki rodzą kolejne i tak na bazie powstałych doniesień opublikowanych dotąd w sieci powstała makieta większego iPada oraz krótki film z jej udziałem. Na portalach branżowych w minionym czasie pojawia się coraz więcej informacji na temat urządzenia mającego już niedługo uzupełnić ofertę Apple o blisko 13 calowy tablet. Teraz można zobaczyć jak mógłby […]

Czytnika linii papilarnych w nadchodzących modelach iPadów nie będzie

Krzysztof Rozengarten
0
0
Flagowy model iPhona wyposażony w czytnik linii papilarnych uskutecznił w sieci dyskusję na temat tego, czy w podobne rozwiązanie zostaną wyposażone nadchodzące wielkimi krokami, kolejne generacje iPada. Liczne koncepty tych urządzeń jakie można było oglądać na opublikowanych grafikach oraz spekulacje krążące po sieci miały sugerować wykorzystanie technologii Touch ID także w jabłkowych tabletach.

?Nowy iPad? sporym problemem dla sprzedawców z powodu swojej nazwy?

damian
0
0
Kiedy iPad 3 debiutował na początku tego roku, Apple zrezygnowało ze starego nazewnictwa i ogłosiło po prostu, że wypuszcza na rynek Nowego iPada. W momencie, kiedy zaprezentowano iPada 4 w zeszłym miesiącu, także nie otrzymał on nazwy jakiej wszyscy się spodziewali, tylko określony został jako iPad czwartej generacji, czy też ponownie jako Nowy iPad.

Kolejne zmiany w iPadzie? Apple myśli podobno o modyfikacji podświetlenia

damian
0
0
Wczorajszego dnia, podzieliliśmy się z wami pogłoską, że Apple przygotowuje niewielką aktualizację trzeciej generacji iPada, która ma mieć miejsce jeszcze przed sezonem świątecznym i która miałaby objąć między innymi powiększenie otworu obiektywu aparatu oraz modyfikacje w baterii, w celu zredukowania problemów z przegrzewaniem się urządzenia. Dzisiaj natomiast, dokładnie to samo, cały czas nie potwierdzone źródło, […]

Czy Apple wprowadzi modyfikacje w Nowym iPadzie?

damian
0
0
Według niepotwierdzonych jeszcze pogłosek, prosto z Dalekiego Wschodu, Apple planuje wprowadzić ?drobne poprawki? do trzeciej generacji iPada, takie jak na przykład poszerzenie otworu obiektywu i modyfikacja baterii, co ma ustrzec urządzenie przed przegrzewaniem. Źródła pochodzące bezpośrednio z łańcucha dystrybucyjnego podały, że zmodyfikowany iPad zostanie wprowadzony w okolicach sezonu świątecznego. Co więcej, wprowadzone zmiany spowodują, że […]

Nowy iPad w wersji 3G w końcu dostępny w Chinach

damian
0
0
Apple ma na pewno powody do radości, ich najnowszy tablet w wersji 3G został bowiem zatwierdzony przez chińskich regulatorów i będzie mógł trafić na półki sklepowe, co oznacza, że firma spod znaku nadgryzionego jabłka uzyskała dostęp do kolejnego, niezwykle ważnego rynku zbytu.

Nowy iPad w bryle lodu? [wideo]

damian
0
0
Chociaż pomysł, żeby zamrozić iPada, z pewnością nie należy do najmądrzejszych, szczególnie jeżeli posiadasz tablet najnowszej generacji, to pewna grupka postanowiła  sprawdzić jak urządzenie się wtedy zachowa oraz w celu promocji wytrzymałych nakładek na iPhone?y i iPady, a mianowicie ZooGue. Umieścili więc Nowego iPada w bloku lodu, wcześniej owijając go jednak w folię spożywczą, tak […]

Zamontuj obiektyw SLR w swoim iPadzie!

damian
1
0
Jeżeli uważasz, że osoby korzystające z iPada jak z aparatu fotograficznego są niepoważne, to poczekaj trochę z wydawaniem osądu i przeczytaj ten post do końca! Od jakiegoś czasu, istnieje bowiem możliwość dołączenia obiektywu SLR do tabletu Apple i używania go jako lustrzanki o naprawdę ogromnych możliwościach.

Apple sprzedało już ponad 3 miliony Nowych iPadów!

damian
0
0
Wyniki sprzedaży trzeciej generacji iPada z pewnością przekroczyły oczekiwania wielu analityków i spekulantów. Kiedy urządzenie trafiło szesnastego marca na półki sklepowe, nikt nie spodziewał się, że w przeciągu jednego weekendu w ręce konsumentów trafią aż trzy miliony egzemplarzy gadżetu!