Home Newsy MacBook Pro

MacBook Pro

Macbook czy laptop – który sprzęt wybrać?

Michał Gruszka
0
0
Czy sprzęt firmy Apple rzeczywiście wart jest swojej ceny? Czy może niemal każdy laptop jest bardziej funkcjonalny od komputerów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie? Odpowiedzi na te pytanie nie są jednoznaczne. Sprawdźmy, do jakich zadań warto wybrać Macbooka, a do jakich laptopa z systemem Windows.

Dni Maka Pro 13 cali są już policzone

Krzysztof Rozengarten
0
0
Mowa o komputerze, który został wprowadzony do oferty Apple w 2009 roku. Od tamtego czasu Macbook Pro przechodził jedynie kosmetyczne zmiany zyskując na lepszym procesorze, grafice, czy też portom dostosowywanym do potrzeb rynku. Trzon konstrukcji komputera praktycznie pozostawał niezmienny i dziś wygląda on niemal tak samo jak pięć lat temu kiedy debiutował na rynku.

Nowe Macbooki Pro Retina i kolejne problemy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po wadliwych iPhonach 5S, w których problemem jest szybko wyczerpująca się bateria przyszedł czas na kolejne reklamacje użytkowników. Równolegle z prezentacją najnowszych smartfonów od Apple, która miała miejsce 22 października, światło dzienne ujrzały także odświeżone Macbooki Pro i to właśnie z nimi związana jest kolejna fala przykrych doniesień.

Nowe Macbooki Pro z Retiną i premiera Maca Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Trwająca blisko półtorej godziny konferencja Apple obfitowała wczoraj w dość sporo nowości, a wśród nich znalazły się także odświeżone modele Macbooka Pro Retina. Nie zabrakło również informacji o przybliżonej dacie wprowadzenia na rynek stacji roboczej Mac Pro, która została pokazana światu w czerwcu bieżącego roku.

Apple zamierza przestać rozwijać siedemnastocalowe MacBooki Pro?

damian
0
0
Choć aktualizacje dla trzynasto i piętnastocalowych modeli komputerów osobistych od Apple zbliżają się coraz większymi krokami, to może się okazać, że modele siedemnastocalowe nie będą dalej rozwijane. Jeżeli opinie analityków okażą się prawdziwe, to firma spod znaku nadgryzionego jabłka całkowicie porzuci produkcję największego z modeli MacBoocka Pro jeszcze w tym roku. Ma to być spowodowane […]

Współpracy Samsunga z Apple ciąg dalszy

xonlyx
0
0
Według ostatnich informacji Samsung postanowił sprzedać swoje interesy i części przedsiębiorstw, przynoszące straty jednostkom chcącym zająć się ich rozwojem. Samsung bez problemu powinien dokonać tej transakcji, zyskując około 1 miliarda dolarów.