Home Newsy MacBook

MacBook

Macbook czy laptop – który sprzęt wybrać?

Michał Gruszka
0
0
Czy sprzęt firmy Apple rzeczywiście wart jest swojej ceny? Czy może niemal każdy laptop jest bardziej funkcjonalny od komputerów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie? Odpowiedzi na te pytanie nie są jednoznaczne. Sprawdźmy, do jakich zadań warto wybrać Macbooka, a do jakich laptopa z systemem Windows.

Zbiorowy pozew przeciwko Apple

Krzysztof Rozengarten
1
0
Cierpliwość ludzka różne ma granice, choć te zostały już wyraźnie przekroczone przez firmę Apple w związku z wadliwym działaniem komputerów Macbook z 2011 roku. Niektóre modele maszyn Pro z tego okresu charakteryzują się niepoprawnym funkcjonowaniem kart graficznych AMD o czym było w sieci głośno niejednokrotnie.

Apple pracuje nad nowym Macbookiem

Krzysztof Rozengarten
0
0
Pogłoski o tym, iż wielkimi krokami nadchodzi zmierzch komputerów przenośnych, które w niedalekiej przyszłości całkowicie ustąpią miejsca dotykowym urządzeniom są nieuzasadnione. Laptopy nadal mają się dobrze i stanowią główne narzędzie pracy wielu użytkowników. Nic też nie wskazuje na to, by w najbliższych latach miało stać się inaczej.

Przyszłe iPady mogą wykorzystywać nową generację stylusów i porty MagSafe

damian
0
0
Kilka patentów opracowanych przez Patently Apple, zdaje się wskazywać nowe technologie, które mogłyby się sprawdzić w kolejnych generacjach iPadów oraz iPhonów. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest złącze MagSafe, które stosowane jest w laptopach MacBook od 2006 roku i już stałym się znakiem towarowym notebooków od Apple. Teraz spodziewamy się, że pomysł ten zostanie przeniesiony na […]

Współpracy Samsunga z Apple ciąg dalszy

xonlyx
0
0
Według ostatnich informacji Samsung postanowił sprzedać swoje interesy i części przedsiębiorstw, przynoszące straty jednostkom chcącym zająć się ich rozwojem. Samsung bez problemu powinien dokonać tej transakcji, zyskując około 1 miliarda dolarów.