Home Newsy MacBook Air

MacBook Air

Macbook czy laptop – który sprzęt wybrać?

Michał Gruszka
0
0
Czy sprzęt firmy Apple rzeczywiście wart jest swojej ceny? Czy może niemal każdy laptop jest bardziej funkcjonalny od komputerów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie? Odpowiedzi na te pytanie nie są jednoznaczne. Sprawdźmy, do jakich zadań warto wybrać Macbooka, a do jakich laptopa z systemem Windows.

Mniejszy MacBook – Bitwa 12 cali

Krzysztof Rozengarten
1
0
Jeśli sprawdzi się w rzeczywistości przewidywalność publikowanych dotąd plotek, to jeszcze w tym roku otrzymamy od Apple dwa, nowe urządzenia, których wspólnym mianownikiem będzie przekątna ekranu mierząca 12 cali. Mowa oczywiście o medialnym ostatnio Macbooku Air oraz większej odsłonie iPada, który także bywa częstym gościem newsów portali internetowych o tematyce technologicznej.

Martin Hajek wizualizuje Macbooka Air z ekranem 12 cali

Krzysztof Rozengarten
1
0
Ostatnie rendery Macbooka Air o przekątnej ekranu liczącej 12 cali jakie znalazły się w sieci za sprawą serwisu 9To5Mac stały się inspiracją dla Martina Hajeka. Grafik znany użytkownikom jabłkowych urządzeń z ciekawych prac przedstawiających wizualizacje sprzętu także w kontekście trójwymiarowm postanowił stworzyć włąsną interpretację komputera, nad którym rzekomo pracuje Apple.

Przecieki dotycząca Macbooka Air 12 cali

Krzysztof Rozengarten
0
Co jakiś czas od kilku miesięcy do sieci powraca temat całkiem nowego komputera, który miałby zasilić szeregi portfolio Apple jeszcze w tym roku. Maszyna miałaby zdaniem wielu portali być odmienioną konstrukcyjnie wersją oferowanego obecnie Macbooka Air posiadającą cieńszą obudowę, przebudowany gładzik, nowy model chłodzenia podzespołów i przede wszystkim ekran w rozmiarze 12 cali. Śledząc ostatnie poczynania Apple można […]

Produkcja nowego Macbooka ruszy już niebawem

Krzysztof Rozengarten
0
0
  O mniejszej wersji Macbooka Air mówi się już od przynajmniej roku. W tym czasie pojawiło się na jego temat wiele informacji od specyfikacji technicznej po prawdopodobną datę premiery. Póki co jednak wiele z tychże doniesień nie znalazło odzwierciedlenia w rzeczywistości, choć Apple może faktycznie pracować nad całkiem świeżą odsłoną swojego komputera. Wskazuje na to […]

Nowego Macbooka nie ujrzymy w czwartek

Krzysztof Rozengarten
0
0
O nowym modelu Macbooka Air mówi się już od listopada zeszłego roku. To właśnie wówczas pojawiły się pierwsze plotki związane z prowadzonymi pracami nad tym urządzeniem. Wiele osób, w tym znanych person branży technologicznej spodziewało się, iż komputer ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek przy okazji konferencji Apple.

Kolejne plotki dotyczące Mcbooka Air 12 cali

Krzysztof Rozengarten
0
0
W sieci pojawia się coraz więcej szczegółów informacyjnych dotyczących nowego modelu komputera przenośnego, nad którym od jakiegoś czasu ma rzekomo pracować Apple. Urządzenie, jeśli patrzeć na treść doniesień, ma wytyczyć nowe standardy w kwestii rozwiązań konstrukcyjnych charakteryzujących kategorię sprzętową laptopów.

Reklama Macbooka Air

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube znalazł się kolejny spot reklamowy, tym razem jednak promujący Macbooka Air. Po reklamach wychwalających iPhone’a i iPada przeszedł czas na ultra mobilny komputer sygnowany logo kalifornijskiej firmy.

Macbook Air 12 cali dopiero w 2015 roku

Krzysztof Rozengarten
1
0
Coraz więcej plotek krążących wokół tematu sprzętowego Apple nie przynosi niestety dobrych wieści masowo zwiastując opóźnienia w tegorocznych premierach urządzeń. Tak było w przypadku większego modelu iPhone’a, a ostatnio również iWatcha, których debiut szacuje się dopiero na początek 2015 roku.