Home Newsy Mac Pro

Mac Pro

Macbook czy laptop – który sprzęt wybrać?

Michał Gruszka
0
0
Czy sprzęt firmy Apple rzeczywiście wart jest swojej ceny? Czy może niemal każdy laptop jest bardziej funkcjonalny od komputerów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie? Odpowiedzi na te pytanie nie są jednoznaczne. Sprawdźmy, do jakich zadań warto wybrać Macbooka, a do jakich laptopa z systemem Windows.

Cyberpunkowy Mac Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Temat wyglądu najnowszej stacji roboczej od Apple, choć minęło już sporo czasu od premiery urządzenia nadal budzi skrajne, dwubiegunowe emocje. Walcowata, niewielkich rozmiarów konstrukcja części użytkownikom niemal od razu przypadła do gustu, inni zaś drwią i szydzą z niej do dziś w najlepsze. Wprawiający w zachwyt jest jednak poziom inżynierii, który był w stanie ujarzmić monstrualnego […]

Mac Pro w sprzedaży już jutro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Od czasu prezentacji stacji roboczej od Apple w czerwcu tego roku musieliśmy czekać blisko sześć miesięcy na premierę sprzedażową tego urządzenia. W okresie tym termin wprowadzenia Mac’a Pro na rynek był tematem licznych dyskusji i technologicznych plotek, a wielu użytkowników wyczekiwało go z niecierpliwością.

Premiera Mac’a Pro tuż za rogiem

Krzysztof Rozengarten
0
0
Temat premiery stacji roboczej od Apple wciąż owiany jest tajemnicą. Początkowo wyznaczono datę sprzedaży tego urządzenia na listopad bieżącego roku jednak szybko przesunięto ją o kolejny miesiąc. Ostatnie spekulacje zatrzymały się natomiast na dniu 16 grudnia, który przypada już jutro.

16 grudnia datą sprzedaży Maca Pro?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Od prezentacji Maca Pro w czerwcu tego roku minęło już kilka dobrych miesięcy, wciąż jednak nie jest znana oficjalna data sprzedaży tego urządzenia. Stacja robocza od Apple według ogólnikowych informacji producenta miała trafić na sklepowe półki najpierw w listopadzie, a potem w grudniu tego roku.

Mac Pro na plakatach

Krzysztof Rozengarten
0
0
Apple znane jest z iście pedantycznego podejścia do tematyki rozpowszechniania swoich produktów, co widać nie tylko w dbałości z jaką przygotowywane są wideo reklamy wynoszące po niebiosa nowy sprzęt. Promowanie produktu obecne jest również podczas wystąpień członków załogi firmy z Cupertino prezentujących jej najświeższe dokonania w sposób godny miana mistrza.

I jeszcze raz Mac Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Zaprezentowane przez Apple kilka dni temu podczas konferencji prasowej iPady nie doczekały się jednak oczekiwanej przez większość użytkowników złotej wersji kolorystycznej. Na chwilę obecną jedynie iPhone 5S może poszczycić się takim umaszczeniem obudowy i co więcej wzbudza ono wśród rzeszy konsumentów dość spore zainteresowanie.

Kolorowy Mac Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Mac Pro – najmocniejszy komputer w ofercie sprzętowej Apple trafi na rynek konsumencki niestety z lekkim opóźnieniem. Na minionej konferencji padła bowiem wstępna data premiery sprzedażowej tego urządzenia i wbrew wcześniejszym zapowiedziom producenta ujrzy ono światło dzienne nie jesienią, a zimą tego roku.

Mac Pro w odcieniu czerwieni

Krzysztof Rozengarten
0
0
O zaangażowaniu Jonathana Iva w akcję charytatywną (RED) pisaliśmy przy okazji złotych słuchawek EarPods, które projektant Apple przygotował na ten szczytny cel. Od tamtej pory dobroczynna aukcja, z której dochód przeznaczony jest na walkę z Aids, gruźlicą i malarią poszerzyła się o nowe, eksklusywne przedmioty.

Nowe Macbooki Pro z Retiną i premiera Maca Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
Trwająca blisko półtorej godziny konferencja Apple obfitowała wczoraj w dość sporo nowości, a wśród nich znalazły się także odświeżone modele Macbooka Pro Retina. Nie zabrakło również informacji o przybliżonej dacie wprowadzenia na rynek stacji roboczej Mac Pro, która została pokazana światu w czerwcu bieżącego roku.