Home Newsy Jailbreak

Jailbreak

Jailbreak iPhone 6 – Jak zrobić jailbreak iPhone 6 i iPhone 6 Plus z oprogramowaniem iOS 8.1?

Michał Gruszka
0
0
Jailbreak urządzeń z systemem iOS 8.1, w tym nowych telefonów – iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus już możliwy! Zupełnie niespodziewanie grupa Pangu bezpłatnie udostępniła narzędzie do wykonania jailbreka dla iPhone 6 i innych urządzeń z systemem iOS 8.1. Niestety program tylko łamie zabezpieczenia nowego systemu iOS 8.1. Nie pozwala póki co na instalację pakietów […]

Obsługa kilku aplikacji na jednym ekranie… w iPadzie

Krzysztof Rozengarten
0
0
Sprzęt dotykowy produkcji Apple, a w zasadzie system jaki znajduje się w jego pamięci jednych zadziwia prostotą i niezawodnością, innych zaś bawią jego niedoskonałości. Ułomnością platformy iOS jest, patrząc na dokonania konkurencji, brak opcji umożliwiającej wygodną pracę w kilku aplikacjach na jednym ekranie. Fakt ten wytykany jest do dziś przez głównych rywali Apple na rynku […]

Trzy wersje systemu iOS na jednym urządzeniu w ogólnym użytku?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Kilka dni temu liczne portale o tematyce Apple nawiedziła prezentacja wideo autorstwa Winocm, jednej z pierwszych osobistości odpowiedzialnej za jailbreak jabłkowych urządzeń. Materiał wideo przedstawiał ciekawe narzędzie umożliwiające instalację kilku wersji systemu iOS na jednym sprzęcie wprowadzonym w tryb jailbreak, a następnie skuteczne przełączanie się pomiędzy tym oprogramowaniem.

Trzy wersje oprogramowania na jednym urządzeniu

Krzysztof Rozengarten
0
0
Prace nad odblokowaniem najnowszej wersji systemu iOS idą pełną parą. Pierwsze, udane próby mamy już jednak za sobą, choć dotyczą one starszych modeli smartfona od Apple. Kilka dni temu znany haker Winocm, odpowiedzialny między innymi za pierwszy jailbreak mobilnej platformy z Cupertino udostępnił w sieci film, na którym iPhone czwartej generacji, pracujący pod kontrolą platformy […]

iOS 7.1 złamany… Prawie

Krzysztof Rozengarten
0
0
Zgodnie z praktyką kalifornijskiego giganta także i tym razem najnowsza aktualizacja systemu mobilnego nie zezwala na wprowadzenie urządzenia w tryb jailbreak. Dzieje się tak za każdym razem kiedy do użytku publicznego oddawany jest kolejny update, choć zazwyczaj zabezpieczenia te są dość szybko łamane przez hakerów.

Kolejna aktualizacja evasiOn7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wydany trzy tygodnie temu soft pozwalający odblokować najnowszą wersję systemu iOS cieszył się w sieci ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Do czasu bowiem przy okazji instalacji okazało się, że evasiOn7 zawiera w kodzie złośliwe oprogramowanie, a twórcom jailbreak zarzucano wówczas, iż zamieszani są w nieuczciwe konszachty z chińskimi hakerami.

Kontrowersje wokół tematu Jailbreak iOS7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Udostępnione parę dni temu narzędzie służące odblokowaniu najnowszej wersji systemu iOS spotkało się ze sporym zainteresowaniem użytkowników tej platformy. Jednocześnie miłośnicy Jailbreak oraz internauci zauważyli, że zainstalowane na urządzeniach oprogramowanie zawiera, ukryty, złośliwy kod.

iOS 6.1.3, 6.1.5 wreszcie złamany

Krzysztof Rozengarten
0
0
W dniu wczorajszym wielbiciele trybu Jailbreak otrzymali świąteczny prezent w postaci narzędzia umożliwiającego złamanie siódmej odsłony systemu iOS. Całe wydarzenie było nie lada zaskoczeniem, bowiem pojawiło się nagle, bez jakichkolwiek zapowiedzi, czy wstępnie wprowadzających informacji.

Jailbreak iOS7 już dostępny

Krzysztof Rozengarten
0
0
System mobilny od Apple owiany jest złą sławą z powodu ograniczeń jakie ze sobą niesie, a które dotykają power userów chcących mieć dostęp, choćby do struktury katalogów systemowych. Ci ostatni muszą korzystać z opcji znanej jako Jailbreak, czyli pisząc jaśniej odblokować iPhone na nowe możliwości.