Home Newsy iWatch

iWatch

iWatch z modułem NFC?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na cztery dni przed rozpoczęciem konferencji Apple, na której według licznych, choć niepotwierdzonych informacji pojawi się obok nowych modeli iPhone’a naręczny zegarek pojawia się zaskakująca informacja dotycząca ostatniego z wymienionych urządzeń.

9 września oczami Martina Hajeka

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wielu z nas zapewne zastanawia się czym 9 września zaskoczy świat technologiczny Apple podczas konferencji poświęconej urządzeniom. Choć w przypadku iPhone’a sprawa jest jasna – pojawi się kolejny model, to jednak nieco tajemniczego klimatu wprowadziło hasło widniejące na rozesłanych, oficjalnych zaproszeniach.

Za iWatcha zapłacimy średnio 400 USD

Krzysztof Rozengarten
0
0
Serwis Re/code jest w upływającym tygodniu głównym jak nie jedynym doręczycielem informacji związanych z naręcznym zegarkiem od Apple. To właśnie dzięki publikacjom portalu dowiedzieliśmy się na początku tego tygodnia o możliwej dacie wrześniowej konferencji Apple, a także mającym pojawić się na niej iWatchu.

Na iWatcha jeszcze poczekamy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Osoby, które jeszcze w tym roku chciały by sprawić sobie przyjemność i wejść w posiadanie naręcznego zegarka rodem z Cupertino będą niestety musiały obejść się smakiem. Coraz więcej bowiem wskazuje na to, iż smartwatch pojawi się na rynku z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Koncept zegarka iWatch na materiale wideo

Krzysztof Rozengarten
0
0
Za niespełna miesiąc podczas wrześniowej konferencji organizowanej przez Apple, a poświęconej przede wszystkim premierze jabłkowego smartfona przekonamy się, czy firma z Cupertino uraczy świat czymś jeszcze. Lista urządzeń jakie z chęcią zobaczyłoby wielu fanów marki jest bardzo długa, na ich temat także od kilku miesięcy rozpisuje się blogosfera branżowa.