Home Newsy iTunes

iTunes

Aktualizacja iTunes

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wczorajszy dzień minął większości na wyczekiwaniu aktualizacji, która wieczorem miała podnieść mobilny system do wersji 9. Tymczasem na krótko po publikacji tegorocznej odsłony iOS na serwerach kalifornijskiej firmy znalazł się rownież update dedykowany aplikacji iTunes.

Nowa wersja iTunes 12.1 dostępna

Krzysztof Rozengarten
1
0
Lepiej późno niż wcale mawia stare powiedzenie, które doskonale pasuje do tego czym w dniu wczorajszym uraczyło Apple użytkowników systemu OS X Yosemite. Wieczorem bowiem na serwerach kalifornijskiej firmy znalazła się aktualizacja dla programu iTunes podnosząca go do wersji 12.1.  

Coś się dzieje w temacie iTunes

Krzysztof Rozengarten
0
Odkąd Apple nabyło kilka miesięcy temu firmę Beats Electronics w sieci co rusz pojawiają się nowe wieści mające zdradzać przyczynę tegoż zakupu. Niejednokrotnie szacowano, iż kalifornjska firma pracuje wraz z ekipą Beats Electronics nad przebudową lub całkowicie nową odsłoną jabłkowego sklepu iTunes, który ma już niedługo stanowić konkurencję dla serwisów udostępniających muzykę na żądanie w […]

Nowe wersje iTunes

Krzysztof Rozengarten
0
0
W związku ze zbliżającą się premierą oficjalnej wersji systemu iOS 8 Apple postanowiło zaktualizować aplikację iTunes w wersji stacjonarnej. Update dotyczy zarówno odsłony działającej pod OS X Mavericks jak i testowej dedykowanej najnowszej platformie desktopowej.

Płaski design aplikacji iTunes

Krzysztof Rozengarten
1
0
Wraz z premierą 11 wersji iTunes program ten doczekał się mocno przebudowanej strony wizualnej oraz kilku znaczących funkcji. Nowy widok listy albumów, czy prostsze zarządzanie utworami, to tylko nieliczne usprawnienia jakie pojawiły się w aplikacji pod koniec 2012 roku. Za blisko tydzień natomiast zaprezentowana zostanie kolejna wersja systemu desktopowego od Apple, a wraz z nią […]

iTunes szykuje się na duże zmiany

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wiele wskazuje na to, iż najprawdopodobniej w tym roku doczekamy się sporych zmian w aplikacji iTunes oraz dedykowanym sklepie. Jeśli zaufać informacjom publikowanym w sieci Apple od jakiegoś czasu przymierza się do uatrakcyjnienia swojego odtwarzacza oraz oferty związanej z rynkiem muzycznym.

Nowa usługa muzyczna od Apple?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Rynek muzyczny i związany z nim sposób dystrybucji płyt ewoluuje, co też dokładnie widać na przykładzie usług internetowych bazujących na strumieniowaniu zawartości oraz opłatach abonamentowych. Takie serwisy jak Spotify, Deezer, czy Rdio stały się przysłowiową kulą u nogi dla jabłkowego iTunes i oferowanego w nim modelu sprzedaży.

Aktualizacja iTunes w Mac App Store

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po wczorajszej dawce adrenaliny związanej z wydaniem dużej aktualizacji dla systemu operacyjnego OS X Mavericks przyszła kolej na wchodzące w jego skład aplikacje. Na pierwszy ogień poszedł dziś program iTunes, którego wersja oznaczona numerem 11.1.5 dostępna jest już do pobrania w Mac App Store.