Home Newsy iPod Touch

iPod Touch

Mała rewolucja w iPodach Touch

Krzysztof Rozengarten
0
0
Apple zgotowało dzisiaj niespodziankę wszystkim miłośnikom urządzeń z nagryzionym jabłkiem w logo uaktualniając po raz pierwszy od dwóch lat linię iPodów Touch. Zabieg ten to przede wszystkim nie lada zaskoczenie dla tej części użytkowników, która przekreśliła jabłkowy odtwarzacz, wróżąc mu przedwczesną śmierć.

Reklama iPoda ? powrót do żywych kolorów!

damian
0
0
Widać, że Apple postanowiło podążać śladami Nokii, i w swojej rozbudowanej linii iPodów postawiło na serię żywych i naprawdę ciekawych konfiguracji kolorystycznych, które w najnowszym spocie reklamowym odgrywają główną rolę, przysłaniając praktycznie całkowicie informacje o podstawowych funkcjach oraz właściwościach jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy muzycznych.

10% zniżki na wymiane LCD i dotyków, oraz folia gratis

Michał Gruszka
0
0
Dla wszystkich naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy wakacyjną promocję na wymianę porysowanych lub pobitych wyświetlaczy i szybek w telefonach iPhone, oraz iPodach Touch. Każdy klient, który polubi nasz profil na Facebooku, może skorzystać z 10 procentowego rabatu na wymianę modułu ekranu, oraz otrzyma folię zabezpieczającą GRATIS!