Home Newsy iPhone 5S

iPhone 5S

Święta, święta i nowa reklama Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
Gorączkowe poszukiwanie prezentów trwa w najlepsze, a ostatni tydzień poprzedzający święta zazwyczaj gromadzi w sklepach największą ilość konsumentów. Zabiegani w codzienności często szukamy upominków na ostatnią chwilę, mniej przy tej okazji wybrzydzając i szczodrzej obdarowując.

Chcesz zobaczyć jak wygląda postęp? Najnowsza myśl inżynieryjna? Jakie spełnia funkcje?

Krzysztof Rozengarten
0
0
iPhone 5s został głęboko przemyślany i zaprojektowany z jasno wyznaczonym celem oraz wykonany z najwyższą precyzją. Dlatego nie jest po prostu kolejną technologiczną nowinką. Jest tym, co powinno się było pojawić. iPhone 5s to pierwszy 64-bitowy smartfon na świecie z systemem iOS 7, który techniczną finezją dorównuje sprzętowi, na którym działa.

iPhone 5S i problem z baterią

Krzysztof Rozengarten
0
0
  Nie pierwszy raz w historii Apple pojawia się problem dotykający dopiero co wypuszczonych na rynek urządzeń. Nie powinno być w tym zjawisku pierwiastka detronizującego kalifornijską markę w oczach użytkowników, każdemu bowiem producentowi zdarza się wprowadzić do publicznej sprzedaży wadliwy produkt. Ważne natomiast jest, by przyznać się do popełnionego błędu i podjąć działania zmierzające do […]