Home Newsy iPad Air

iPad Air

iFixit wziął się za iPada Air 2

Krzysztof Rozengarten
0
0
Żadne z nowych urządzeń od Apple nie uchroni się przed praktyką stosowaną przez serwis iFixit, który słynie z rozbiórki sprzętu oraz jego oceny pod kątem samodzielnej naprawy. Ostatnia konferencja firmy z Cupertino przyniosła wiele świeżych urządzeń i tym samym sporo pracy załodze portalu.

iPad Air 2 na filmie

Krzysztof Rozengarten
0
0
Tematyka kolejnej wersji iPada Air dominuje w ostatnim czasie w sekcji newsów publikowanych przez serwisy technologiczne. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia na temat tego urządzenia, a do istniejących już informacji dołącza właśnie film prezentujący możliwy wygląd jabłkowego tabletu.

iPad Air 2 otrzyma procesor A8X?

Krzysztof Rozengarten
0
0
W najbliższy czwartek na własne oczy powinniśmy ujrzeć następcę iPada Air, na temat którego w sieci rodzi się ostatnio sporo przeróżnych spekulacji. Najnowsze z nich nasuwają kolejne pytania, a wynikają ze zdjęć jakie opublikował parę dni temu tajwański serwis Apple.club.tw.

iPad Air 2 poradzi sobie na słońcu

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wadą obecnych modeli iPada jest pewna właściwość zastosowanych w nich paneli zabezpieczających ekran, które przy dużym nasłonecznieniu praktycznie uniemożliwiają użytkownikowi wygodne sczytanie jego zawartości. Przypadłość tą wywołują refleksy świetlne, które odbijają się od powierzchni dotykowej tabletu.

Kolejne zdjęcia iPad’a Air 2

Krzysztof Rozengarten
0
0
To już nie pierwszy raz kiedy do sieci trafiają rzekomo autentyczne zdjęcia lub realistyczne makiety nadchodzącej wersji iPad’a Air zdradzające szczegóły jego konstrukcji. Ta zgodnie z treścią wielu doniesień ma w sporej części pozostać bez zmian patrząc na obecny model urządzenia, choć w szczegółach obudowy pojawi się kilka nowości.