Gry

Pierwszy trailer gry w App Store

Krzysztof Rozengarten
0
0
App Store przed zakupem każdej aplikacji pozwala na krótkie zapoznanie się z nią oferując zwarty, acz treściwy opis podparty zrzutami ekranu oraz komentarzem użytkowników. Taka sucha prezentacja jednak nie pozwala na zobrazowanie działania programu w praktyce, którą umożliwiły by krótkie materiały wideo.

Infinity Blade III już do nabycia

Krzysztof Rozengarten
0
0
Informacja nie jest może świeża ale warto odnotować fakt, iż od kilku dni w App Store można nabyć grę Infinity Blade III. Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym zwiastunie, który pojawił się w sieci (więcej tutaj), a sama premiera tytułu miała miejsce w dzień prezentacji nowych smartfonów od Apple.

Heal them All. Charytatywna gra dla iOS. Musicie w nią grać!

Michał Gruszka
0
0
Heal them All to pierwsza w Polsce gra charytatywna na urządzenia przenośne firmy Apple i niezwykła gratka dla koneserów wszelkich nowinek technicznych. Heal them All to aplikacja, która dostępna będzie na platformie IOS, a grając w nią pomagać można małym pacjentom kliniki onkologicznej. To pierwsze tego typu połączenie dobroczynności z multimediami.

Przyszłość gier dla produktów Apple

xonlyx
0
0
Od chwili informacji o wypuszczeniu nowego, dwurdzeniowego procesora A5 ( o czym informowaliśmy was 3 marca ), powstaje coraz więcej domysłów co będzie w stanie osiągnąć ta architektura w połączeniu z pozostałymi parametrami iPad?a, lub iPhone’a.