Home Newsy Ciekawostki

Ciekawostki

AirBuddy – recenzja aplikacji, która ułatwi łączność AirPodsów z komputerem Mac.

Dominik Rudkowski
0
0
AirPods są słuchawkami w których zakochałem się od samego zakupu. Korzystam z nich bardzo często – w domu, w drodze, na siłowni czy w pociągu. Sa ze mną zawsze blisko. Co jednak w momencie, kiedy chce obejrzeć film w pociągu i muszę podłączyć je do MacBooka? Jest prosta aplikacja, która niezwykle ułatwia i uprzyjemnia ten […]

Zostań lokalnym przewodnikiem Google i pomagaj oceniając!

Dominik Rudkowski
0
-1
Z wyszukiwarką Google spotkał się każdy, nawet ten, który tego nie planował. Przyzwyczailiśmy się, że przeglądając knajpy lub sklepy w okolicy widzimy ich oceny. Ktoś jednak musiał je wystawić. Kim oni są i dlaczego to robią? W dzisiejszym artykule postaram się Wam przekazać kilka informacji, które sprawią, że z chęcią zostaniecie lokalnymi przewodnikami Google.

Koncepcyjna wizja nowego iPada Pro 2018 na renderach

Mateusz Bauman
0
0
Już niedługo przekonamy się jak będzie tak na prawdę wyglądał nowy iPad Pro.   Tymczasem w serwisie Behance swoją wizję iPada Pro 2018 opublikował Viktor Kádár. Twórca brał pod uwagę wcześniejsze informację i plotki by stworzyć swój koncept. Między innymi były to takie informację jak: Brak ramek Wystający tylny aparat Złącze USB-C Dwie wersje rozmiarów – […]

Użytkownicy systemu iOS z nową funkcją w mapach Google

Mateusz Bauman
0
0
Firma Google aktualizując ostatnio swoją aplikacje Google Maps na iOS dodała do niej nową funkcję.   Wcześniej ta funkcja dostępna była tylko dla użytkowników Androida. Nowa opcja umożliwia udostępnienie miejsca w którym aktualnie się znajdujemy podczas naszej podróży. Osoby, które będą chciały nas śledzić będą mogły się dowiedzieć między innymi o tym jaką trasę wybraliśmy […]

Jabłkowy pierścień

Krzysztof Rozengarten
0
0
Już lekko ponad rok temu w sieci pojawiły się doniesienia jakoby w laboratoriach Apple miała powstawać naręczna biżuteria na miarę obecnych czasów. Nie chodzi tutaj o zegarek, który wiemy już jak wyglada oraz jakie pełni funkcje, a o pierścień będący uzupełnieniem jabłkowego ekosystemu.

Plotki na temat iPhone’a 7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po udanej sprzedażowo rynkowej premierze najnowszych generacji iPhone’a przyszedł czas na plotki krążące wokół tematyki jego następcy. Zagadnienie iPhone’a 7 już nie raz przewijało się w tym roku przez portale technologiczne, a teraz powraca z nową porcją informacji.

Apple Watch 2 nieco później

Krzysztof Rozengarten
0
0
Moda na smartwatche trwa w najlepsze, a producenci sprzętu prześcigają się w pomysłach. Niestety debiutujący w kwietniu tego roku Apple Watch, choć funkcjonalnie posiadający mocno ugruntowaną pozycję na rynku nie zaskarbił sobie serc wszyskich spośród jabłkowych użytkowników.

Już jest! Office 2016 na komputery Mac

Krzysztof Rozengarten
0
0
To będzie milowy krok dla użytkowników komputerów Mac. Office 2016 dla komputerów Mac jest już dostępny w 139 państwach i w 16 językach. Wsłuchując się w potrzeby użytkowników wprowadziliśmy szereg usprawnień i uaktualnień do każdej z aplikacji. Cieszymy się, że jako pierwsi nową wersję Office 2016 dla komputerów Mac poznają klienci usługi Office 365.