Home Newsy AppStore

AppStore

Kolejne zmiany w App Store

Krzysztof Rozengarten
0
Parę dni temu sklep internetowy z oprogramowaniem od Apple doczekał się kolejnych zmian, choć tym razem są one niewidoczne dla zwykłego użytkownika. Po wprowadzeniu jakiś czas temu świeżego interfejsu w App Store oraz kilku nowych funkcji przyszedł czas na innowacje w zakresie publikacji oprogramowania.

App Store vs Hollywood

Krzysztof Rozengarten
1
0
Analiza choć kojarzona powszechnie z czymś bardzo nudnym zazwyczaj przynosi w efekcie końcowym zaskakujące wyniki. Niejednokrotnie dostarczają one dość ciekawy obraz badanego zjawiska i tak tez dzieje się w przypadku, którego podjęła się firma Asymco.

Problemów na wschodzie ciąg dalszy

Krzysztof Rozengarten
0
  Nie tak dawno problemy gospodarcze jakie od kilku miesięcy dotykają Rosję stały się powodem, dla którego Apple zdecydowało się zamknąć na kilka godzin lokalny Apple Store celem zaktualizowania, czytaj podniesienia obowiązujących w nim cen. Konflikt zbrojny pomiędzy Rosją, a Ukrainą bowiem przyczynił się do znacznego spadku wartości rubla, a co za tym idzie także […]

Wyższe ceny w polskim App Store

Krzysztof Rozengarten
0
  Następstwem zmian jakie zaszły niedawno w europejskim prawie podatkowym będą, tak jak zakładano, wyższe ceny za oprogramowanie mieszczące się w App Store. Dla przypomnienia dotąd Apple rozliczało się z fiskusem w Luksemburgu niezależnie od lokalizacji, w której dokonano sprzedaży softu w ramach natywnego sklepu.

Czekają nas zmiany w cenniku App Store

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wszystko wskazuje na to, że już od nowego roku zmieni się na niekorzyść użytkownika cennik aplikacji sprzedawanych za pośrednictwem jabłkowego sklepu z oprogramowaniem. Apple wystosowało właśnie do deweloperów korzystających z iTunes Connect komunikat zgodnie z treścią którego od stycznia w ekosystemie firmy obowiązywać będzie adekwatna dla danego kraju stawka podatku VAT. Dotąd na pozycje mieszczące się […]

Deweloperzy włączają się do akcji (RED)

Krzysztof Rozengarten
0
0
  Jak co roku Apple bierze udział w aukcji charytatywnej, której celem jest zebranie środków finansowych na walkę z AIDS, malarią i gruźlicą. W przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą jest lider zespołu U2 za każdym razem zaangażowany bywa również Jonathan Ive, który w kooperacji z Marc?iem Newson?em przygotowuje na tą okazję rozmaite produkty. Znakiem rozpoznawczym projektu (RED) jak wskazuje […]

Kolejne zmiany w App Store

Krzysztof Rozengarten
1
0
  Od jakiegoś czasu sklep z aplikacjami mobilnymi od Apple doświadcza licznych zmian w funkcjonalności oraz wyglądzie. Na przełomie kilku ostatnich miesięcy poza świeżym designem pojawiło sie bowiem parę nowych opcji. Ot choćby Family Sharing, czy wyczekiwane przez wielu użytkowników paczki z aplikacjami.

iOS 8 i zmiany w App Store

Krzysztof Rozengarten
1
0
Od jakiegoś czasu w związku z najnowszą odsłoną mobilnego oprogramowania od Apple pojawiają się informacje o przystosowanym pod jego środowisko sklepie z oprogramowaniem. Firma z Cupertino bowiem ostatnimi czasy próbuje tchnąć troszkę życia w App Store dodając świeże opcje kompatybilne z iOS 8.

Paczki z aplikacjami w App Store

Krzysztof Rozengarten
0
0
App Store w ostatnim czasie ulega dość znaczącej metamorfozie, która związana jest z nadejściem ósmej odsłony systemu iOS 8. Do oficjalnego debiutu platformy mobilnej pozostał już niespełna tydzień jednak już teraz Apple wprowadza nowe funkcje do swojego sklepu.

Nowa sekcja w App Store

Krzysztof Rozengarten
0
0
Apple coraz częściej wprowadza drobne zmiany w zakresie swoich sklepów z oprogramowaniem. Wiele plotek jakie pojawiły się do tej pory w sieci sugeruje, iż App Store czeka w bliżej nieokreślonym czasie prawdziwa metamorfoza.

Rewolucja wśród aplikacji społecznościowych: seeu sama znajduje Twoich znajomych

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na rynku pojawiła się seeu – nowatorska aplikacja polskich programistów, która sama znajduje Twoich znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki […]