Home Newsy Apple TV

Apple TV

Apple TV – co nowego w tvOS 13

MichalSiemion
0
0
Najnowsza wersja systemu dla Apple TV, tvOS 13 wprowadza kilka zmian, które z założenia powinny sprawić, że korzystanie z Apple TV będzie dawać jeszcze więcej radości. Prawie się udało. Niestety niektóre ze zmian budzą lekkie rozczarowanie, ze względu na ograniczoną funkcjonalność.

Szczęśliwcy mają już nowe Apple TV

Krzysztof Rozengarten
0
0
Szczęśliwcy mają już nowe Apple TV. Pokazana na minionjej konferencji jabłkowa przystawka telewizyja mimo podobieństw wizualnych do poprzedniczki jest funkcjonalnie całkiem nowym urządzeniem. Na jego rynkową premierę trzeba jednak jeszcze poczekać. Pierwsze egzemplarze Apple TV trafią na sklepowe półki dopiero w październiku tego roku.

Apple TV dla graczy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Zbliżająca się wielkimi krokami konferencja Apple, to przede wszystkim wyczekiwane przez miłośników marki nowe modele iPhone’a, choć zdaniem redaktorów czołowych portali branżowych to zdaje się nie jedyne nowości sprzętowe jakich doświadczymy już w tym miesiącu.

Kolejny patent Apple, który dotyczy Apple TV

Krzysztof Rozengarten
1
0
Już dawno przestalem zliczać ilości rozwiązań opatentowanych przez Apple, które być może w przyszłośi znajdą swoje zastosowanie przy okazji nowych produktów. Faktem jest jednak, iż na podstawie złożonych wniosków można mieć obraz tego w jakim kieunku prawdopodobnie zamierza podążać kalifornijski producent za kilka lat i jak może niedługo wyglądać interakcja użytkownika z jego tworami. Najnowsza dokumentacja dotyczy Apple […]

Apple TV także dopiero w przyszłym roku

Krzysztof Rozengarten
0
0
Nieoficjalne wieści dotyczące nadchodzących urządzeń od Apple nie rozpieszczają ostatnio zainteresowanych nimi internautów. Każda z ostatnio opublikowanych plotek bowiem, niczym w zmowie, sugeruje, iż zarówno iWatch, większy model iPhone’a, nowy Macbook Air, a teraz także Apple TV pojawią się na rynku dopiero w przyszłym roku.

Apple TV pierwszej generacji i kolejne problemy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Ostatnie dni okazały się mało litościwe dla użytkowników starszych wersji oprogramowania od Apple. Świąteczny spokój zakłóciły bowiem sygnały o problemach jakie występują w funkcjonowaniu niektórych usług i opcji systemowych kalifornijskiej produkcji. Pierwsze reklamacje obejmowały niedziałającą w platformie iOS 6 usługę FaceTime, zaś do grona niezadowolonych klientów dołączają również właściciele pierwszej generacji Apple TV.

Apple TV 2 znalazło się w planach Steve’a Jobs’a już w 2010 roku

Krzysztof Rozengarten
0
0
Przy okazji trwających właśnie batalii prowadzonych w sądzie przez Apple i firmę Samsung na światło dzienne wyszło kilka interesujących informacji związanych ze strategią kalifornijskiej firmy i jej przyszłością na najbliższe dwanaście miesięcy. Jedną z dokumentacji w procesie ma być bowiem mail sporządzony przez Steve’a Jobs’a na rok przed jego śmiercią.

Amazon urzeczywistnia plotki o Apple TV

Krzysztof Rozengarten
0
0
Odkąd pojawiły się plotki pełne pozytywnej treści krążące wokół tematyki Apple TV coś zaiskrzyło, dając nadzieję na drugie, lepsze życie tego urządzenia. Pozostawione na uboczu stało się przedmiotem wielu spekulacji. Początkowo nie wróżono przystawce TV świetlanej przyszłości, przewidując jej rychły zmierzch, czyli całkowity brak wsparcia i wycofanie z oferty. Od jakiegoś czasu dobiegają jednak głosy, iż […]

Ciekawy koncept Apple TV

Krzysztof Rozengarten
0
0
Zazwyczaj przedmiotami rozmaitych konceptów padają, a przynajmniej tak do tej pory było, przyszłe modele dotykowych urządzeń od Apple. Wizualizacje kolejnych wersji iPhone’a, czy iPada to w sieci poniekąd chleb powszedni. Tym razem jednak za inspirację do stworzenia ciekawego konceptu posłużyło urządzenie, o którym ostatnio zrobiło się dość głośno na portalach technologicznych.