0

Nawigacja TomTom w lepszej wersji na iPhone

0

tomtom iphone TomTom ogłosił dzisiaj wprowadzenie kilku istotnych ulepszeń aplikacji TomTom na iPhone, w tym lokalne wyszukiwanie przez Google. Funkcja ta, w połączeniu z rozwiniętą integracją z interfejsem iPhone, zapewnia optymalne trasy i bardziej intuicyjne nawigowanie. Najnowszą wersję nawigacji TomTom dla iPhone (wersja 1.3) można nabyć od dzisiaj w App Store.

TomTom dla iPhone w wersji 1.3 zawiera zaawansowane funkcje, które są dostępne za darmo dla dotychczasowych klientów aplikacji:

  • Lokalne wyszukiwanie wspomagane przez Google – aplikacja TomTom dla iPhone zawiera teraz niezliczoną ilość Użytecznych Miejsc (POI). Użytkownicy aplikacji TomTom mogą wykorzystywać najnowsze lokalizacje określone przez Google, aby zlokalizować np. dowolną restaurację lub centrum handlowe.
  • Przybliżanie i oddalanie widoku – zintegrowana z jedną z najpopularniejszych funkcji iPhone, najnowsza wersja aplikacji TomTom pozwala na szybkie przybliżanie i oddalanie widoku mapy.
  • Aktualizacja map – aplikacja TomTom na iPhone zawiera teraz najnowsze mapy firmy TomTom, uznawane za najlepsze pod względem dokładności.
  • Automatyczna zmiana trybu widoku – dla bezpieczeństwa kierowców, aplikacja TomTom oblicza lokalne godziny wschodu i zachodu słońca, aby automatycznie dostosować jasność ekranu podczas jazdy.
  • Funkcja ściszania muzyki – ta funkcja gwarantuje, że nigdy nie przegapisz instrukcji słownych TomTom w czasie słuchania muzyki na iPhone. Aplikacja automatycznie dostosuje głośność odtwarzanej muzyki, tak aby instrukcje głosowe dotyczące trasy były głośne i wyraźne.
  • Funkcja dodawania lokalizacji do TomTom – zapisywanie lokalizacji z innych aplikacji na iPhone oraz przeglądarek internetowych w aplikacji TomTom.

Aplikacja TomTom oferuje te same, doskonałe właściwości nawigacji co w dedykowanych urządzeniach firmy, w tym Asystenta Pasa Ruchu (Advanced Lane Guidance) i unikalną technologię IQ Routes?, która wyznacza najszybsze trasy bazując na historycznych pomiarach prędkości, aby zawsze znaleźć najbardziej odpowiednią trasę, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Asystent Pasa Ruchu stanowi natomiast doskonałą pomoc na skomplikowanych skrzyżowaniach i rozjazdach, z odpowiednim wyprzedzeniem wskazując pas ruchu, który należy wybrać aby bezproblemowo dotrzeć do celu.

Cena i dostępność

Kontynentalne i regionalne wersje aplikacji TomTom dla iPhone dla użytkowników Edge iPhone 3G, iPhone 3GS oraz iPod Touch, są dostępne od dzisiaj w https://www.tomtom.com/tomtom-app

Nowa wersja oprogramowania jest dostępna bezpłatnie dla aktualnych posiadaczy aplikacji TomTom dla iPhone. Dla nowych użytkowników jest ona dostępna wraz z mapami Europy Zachodniej za 59,99 Euro.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *