Navigon przygotował darmową nawigację dla iPhone`a w Erze
1

Navigon przygotował darmową nawigację dla iPhone`a w Erze

1

NAVIGON rozszerza model biznesowy NAVIGON Select na kolejne kraje. Dzięki temu posiadacze iPhone?ów w sieci Era mogą teraz używać bezpłatnej aplikacji nawigacyjnej NAVIGON select Era Edition. Podstawowa wersja obejmuje mapę Polski i najważniejsze funkcje nawigacyjne, z możliwością ich rozszerzenia o specjalne pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wsparcie iOS 4 i wielozadaniowość
NAVIGON select Era Edition zapewnia profesjonalną pomoc w dotarciu do celu zarówno podczas jazdy samochodem jak i poruszając się pieszo. Co ważne, mapa i oprogramowanie są przechowywane w pamięci iPhone’a, więc nie ma potrzeby korzystać z transmisji danych. Podstawowa wersja aplikacji ma wszystkie funkcje niezbędne do planowania trasy, między innymi nawigację w trybie 2D, precyzyjne komendy głosowe czy możliwość wyszukiwania celów specjalnych przez Google Local Search. Ekran telefonu przełącza się automatycznie pomiędzy trybem dziennym i nocnym, a także widokiem w pionie lub poziomie, aby widzieć więcej mapy do przodu lub po bokach. Stworzona przez NAVIGON Funkcja Reality View 3D (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań) poprawia orientację w trakcie jazdy samochodem dzięki realistycznej prezentacji zjazdów z autostrad. Z kolei Clever Parking pomoże odnaleźć najbliższe miejsce do zaparkowania, a Weather Live poinformuje o pogodzie na trasie podróży oraz w miejscu docelowym. Aplikacja NAVIGON Select Era Edition współpracuje z systemem operacyjnym iOS 4 i wykorzystuje jego najnowsze funkcje, w tym wielozadaniowość – kiedy uruchamiana jest inna aplikacja lub trwa rozmowa telefoniczna, nawigacja oraz komunikaty głosowe nadal działają w tle.

Odpowiedni pakiet dla każdego użytkownika
Standardowa wersja aplikacji może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.
Do wyboru jest siedem dodatkowych pakietów:
? Premium – nawigacja w trybie 3D, MyRoutes, planowanie trasy, wprowadzanie współrzędnych geograficznych celu, możliwość dzielenia się z innymi swoim położeniem (9.99 EUR);
? Safety & Relax – funkcja pomocy w sytuacjach awaryjnych, Asystent Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), informacja o ograniczeniach prędkości i radarach (9.99 EUR);
? Europe 20 – rozszerzenie zestawu dostępnych map o 20 krajów europejskich
(19.99 EUR);
? Eastern Europe region North – zwiększenie dostępnych map o Czechy, Słowację, Węgry, Estonię, Litwę i Łotwę (9.99 EUR);
? 3D – Panorama View 3D, Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro)
(19.99 EUR);
? Traffic Live – dzięki któremu będziemy otrzymywać aktualne informacje o ruchu drogowym (19.99 EUR) oraz
? Bonus Package – dostęp do kontaktów z książki telefonicznej i kontrola funkcji iPod – pakiet dostępny bezpłatnie po rejestracji oprogramowania.

NAVIGON select Era Edition jest dostępny dla wszystkich abonentów sieci Era, którzy mają iPhone’a. Aplikację można pobrać bezpłatnie z polskiego Apple App Store. Dodatkowe pakiety są do kupienia bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Więcej informacji na stronie www.navigon.com/era

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. używał już ktoś tej nawigacji w Erze? I może podzielić się opiniami. Ja co prawda iPhone’a nie mam, ale chciałbym przetestować sobie nawigację komórkową w Orange. Inna sieć co prawda, ale usługa chyba działa na podobnych zasadach.
    Więc warto rozejrzeć się w temacie.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *