0

Nauka języka angielskiego na smartfonie

Nauka języka angielskiego na smartfonie
0

Zapewne kojarzycie reklamę największego portalu aukcyjnego w naszym kraju, o tym jak starszy pan uczył się języka angielskiego za pomocą książek zakupionych na tym portalu, by móc przywitać się ze swoją anglojęzyczną wnuczką. O ile dziadek z tej reklamy wydawał się być dość postępowy, o tyle szkoda, że zamiast kupować i czytać książki, nie skorzystał z opcji nowocześniejszej, a mianowicie nauki języka za pomocą… smartfonu.  

Reklama, szczególnie ta w jej pełnej wersji dostępnej do obejrzenia w sieci rozeszła się po niej jak wirus. Trudno dziś znaleźć osobę, która korzysta z internetu i mediów społecznościowych, która by jej nie znała. Sama reklama zachęcała do zakupów w sieci w ogóle. Nie tylko do nauki samego języka. Gdyby jednak chodziło w niej tylko o naukę angielskiego, nie mogłoby w niej zabraknąć nowoczesnych technologii.

Dziś uczyć się języka angielskiego możemy wszędzie. Wystarczy nam smartfon i zainstalowane odpowiednie aplikacje. Jednak ja dzisiaj nie o aplikacjach, a o możliwości nauki języka z żywym nauczycielem, jednak bez konieczności przychodzenia na tradycyjne lekcje, a za pomocą chociażby wspomnianego smartfonu i popularnego komunikatora Skype.

W sieci możecie znaleźć platformę Preply, która powstała by połączyć nauczycieli tego najpopularniejszego języka na świecie z osobami chcącymi się szkolić. Co warto podkreślić, większość z nich to tak zwani NATIVE SPEAKERZY, posługujący się jeżykiem na najwyższym poziomie, często mieszkający w krajach anglojęzycznych, w których językiem tym posługują się na co dzień.

Dzięki takim lekcjom możemy opanować język na poziomie, którego zdobycie na tradycyjnych kursach może być niemożliwe lub bardzo trudne i.. kosztowne. Na Preply możemy przeszukiwać nauczycieli pośród specjalizacji (wśród nich brytyjski angielski, amerykański angielski, angielski w biznesie itd.), pośród granic wiekowych czy naszego poziomu zaawansowania w języku.

Możemy także określić cenę za każda godzinę nauki, jaką maksymalnie jesteśmy w stanie zapłacić. Najtańsze oferty rozpoczynają się już od 5 dolarów za godzinę. Gdzie znajdziecie lektora uczącego języka w cenie 20 złotych za godzinę indywidualnej lekcji?

Polecam zajrzeć na stronę https://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-angielskiego i sprawdzić samemu 🙂

 Artykuł sponsorowany

Nauka języka angielskiego na smartfonie

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *