Home Newsy Następna beta systemu OS X Mavericks
Następna beta systemu OS X Mavericks
0

Następna beta systemu OS X Mavericks

0

Ikona

Apple sypie aktualizacjami dla testowej wersji stacjonarnego systemu jak z rękawa. Po niespełna tygodniu na serwerach amerykańskiej firmy znaleźć można kolejny build oznaczony jako 13C62.

Siódma tym razem odsłona dopracowywanej wciąż platformy nie wnosi jednak jakichś szczególnych, czy spektakularnych zmian. Gigant z Cupertino nadal skupia się na poprawie działania usługi VoiceOver oraz Gmail w natywnym kliencie pocztowym, nadal ulepszana jest również nowa funkcja FiceTime Audio. Podobnie jak poprzednio Apple prosi deweloperów by zwrócić szczególną uwagę na błędy dotykające programu Wiadomości i problemy związane z grafiką.

Od około dwóch miesięcy system OS X Mavericks 10.9.2 boryka się z tymi samymi, można napisać, ułomnościami, z którymi cały sztab programistów nie jest w stanie sobie poradzić. Miejmy nadzieję, że do oficjalnej premiery oprogramowania wszystkie kluczowe nieścisłości zostaną wyeliminowane, a miłym akcentem będą również całkiem nowe, dotąd nieodnotowane przez deweloperów opcje. Według licznych plotek oficjalna wersja systemu operacyjnego ma trafić w ręce użytkowników już w marcu tego roku.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)