Najnowsze oprogramowanie do iPod’ów

0

firmw

Istnieje wiele stron w Internecie, które udostępniają najnowsze oprogramowanie do gadżetów mobilnych Apple. Niestety mało z nich posiada w swoich zbiorach firmware do odtwarzaczy muzycznych, większość to niestety tylko programy do iPhone’ów. Jest jednak takie miejsce w sieci, dzięki któremu pobierzesz oprogramowanie do każdego urządzenia Apple.

Strona https://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ pozwala na pobieranie oprogramowania do telefonów iPhone oraz do odtwarzaczy muzycznych iPod. Pobrane oprogramowanie wgrywamy przy użyciu iTunes. Wystarczy, że trzymając przycisk Shift wciśniemy Odtwórz. Pojawi nam się okno z prośbą o wskazanie miejsca, w którym znajduje się oprogramowanie do wgrania. Wskazujemy plik, który pobraliśmy z powyższej strony. Oprogramowanie zostanie wgrane. Możemy się cieszyć nowym softem.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *