Najnowsze głośniki Logitech dla iPhone oraz iPod
0

Najnowsze głośniki Logitech dla iPhone oraz iPod

0

Dzięki zawartemu porozumieniu pomiędzy firmą Logitech i polskim dystrybutorem marki Apple – firmą iSource, ta ostatnia została pierwszym w Polsce dystrybutorem najnowszego modelu głośnika przenośnego S715i z wbudowaną stacją dokującą do urządzeń iPod i iPhone.

Głośnik Logitech Rechargeable Speaker S715i została stworzona z myślą o wymagających użytkownikach urządzeń iPod i iPhone. Dzięki zastosowaniu ośmiu głośników odpowiedzialnych za poszczególne pasma dźwięku, urządzenie zapewnia pełne, bogate brzmienie.

Logitech Rechargeable Speaker S715i wyposażono w bezprzewodowy pilot, obsługujący podstawowe funkcje. Wbudowany akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki do ośmiu godzin po pełnym naładowaniu. W komplecie dołączono wygodny futerał, dzięki czemu urządzenie można zabrać ze sobą praktycznie wszędzieModel Logitech S715i współpracuje z odtwarzaczami iPod i telefonami iPhone i otrzymał certyfikaty ?Made for iPod? i ?Works with iPhone?.

Dodatkowo, dzięki innowacyjnej konstrukcji, będzie kompatybilny z każdym urządzeniem iPod i iPhone posiadającym uniwersalne złącze dokujące – nie będą potrzebne żadne przejściówki. W najbliższych tygodniach, najnowszą propozycję Logitech będzie można osobiście przetestować w każdym z salonów iSpot.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 699 zł.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *