Home Newsy Najlepsza aplikacja szpiegująca na telefon – 5 przykładów!

Najlepsza aplikacja szpiegująca na telefon – 5 przykładów!

Najlepsza aplikacja szpiegująca na telefon – 5 przykładów!
0

Program szpiegujący na telefon to aplikacja, która umożliwia zdobycie informacji, których w innym przypadku by się nie posiadało. Mogą to być wysłane wiadomości, zdjęcia czy historia połączeń. Jeśli chcesz wiedzieć, jak je zdobyć, przeczytaj ten artykuł. Wyjaśniamy w nim wady i zalety popularnych rozwiązań.

Czy muszę mieć specjalistyczną wiedzę?

Jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu informatyki, nie wszystko stracone. Na rynku są dostępne aplikacje, które dają się zainstalować w komfortowy sposób. Ich użycie jest później intuicyjne i nie wymaga zgłębiania zagadnień ze świata komputerów.

Jednak pamiętaj, że aplikacja do śledzenia telefonu w taki sposób wymaga dużego zaangażowania po stronie twórców. Dlatego jeśli chcesz w wygodny sposób korzystać z ich funkcji, musisz za to zapłacić. Przekłada się to jednak na rosnącą jakość oferowanych produktów czy wsparcie techniczne dla użytkowników. Ten model sprawia, że koło się zamyka i twórcy aplikacji mają możliwości do rozwoju, a Ty masz to, na czym Ci zależało, czyli gotowy i sprawny program.

Aplikacja szpiegująca – 5 przykładów

Jeśli nie wiesz, która aplikacja szpiegująca ma jakie wady i zalety, jesteś w dobrym miejscu. W kilku kolejnych akapitach znajdziesz informacje, które na pewno pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

1. mSpy

Nie wiesz jak szpiegować telefon? Zatem mSpy może być dobrą odpowiedzią na Twoje pytanie, ponieważ obsługa tej aplikacji nie wymaga od użytkowników specjalistycznej wiedzy. Oczekiwane informacje otrzymujesz w przystępnej formie, która jest zrozumiała również dla osób, które na co dzień nie mają ze światem informatyki wiele wspólnego.

Program mSpy pozwala m.in. na:

 • śledzenie rozmów telefonicznych,
 • ukrycie ikony programu,
 • analizę wysyłanych wiadomości i multimediów,
 • podgląd historii lokalizacji,
 • otrzymywanie alertów dotyczących lokalizacji lub używanych słów kluczowych.

To tylko niektóre z ważnych funkcji, którymi dysponuje mSpy, jednak nawet one robią wrażenie.

2. eyeZy

Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań, eyeZy to dobra propozycja. Szeroka oferta pozwala zadowolić nawet rodziców, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad zachowaniem swoich dzieci w Internecie.

Niektóre z ciekawych funkcji znajdziesz poniżej:

 • ukrycie ikony programu,
 • historia przeglądania,
 • dostęp do galerii i zainstalowanych aplikacji,
 • blokada stron internetowych,
 • alerty lokalizacyjne i na słowa kluczowe,
 • keylogger,
 • analiza używanych platform społecznościowych.

3. The Spy Bubble

The Spy Bubble może działać jako szpieg w telefonie z Androidem lub iOS. Możesz korzystać z niego przy pomocy dowolnej przeglądarki na dowolnym urządzeniu, co czyni go konkurencyjnym dla podobnych rozwiązań. Całodobowa pomoc techniczna pomaga rozwiązać bieżące problemy z aplikacją lub wyjaśniać wątpliwości.

Oprogramowanie pozwala na zdobycie informacji na temat używanych mediów społecznościowych, wysłanych i odebranych SMS-ów, lokalizacji czy śledzenie połączeń telefonicznych.

4. The Truth Spy

Aplikacja szpiegująca The Truth Spy pozwala na zdobycie podobnych informacji, jak w opisanych wyżej przykładach. Producent na swojej stronie umieścił listę ponad 15 funkcji, które oferuje oprogramowanie. Poniżej znajdziesz tylko część ze wspomnianych zalet:

 • możliwość śledzenia aktualnej i historycznej lokalizacji,
 • szpiegowanie wiadomości i połączeń telefonicznych,
 • nagrywanie rozmów i dźwięków w tle,
 • śledzenie WhatsAppa, Facebooka, Snapchata i innych mediów społecznościowych,
 • dostęp do historii przeglądania i udostępnianych plików.

5. uMobix

Ostatnią z prezentowanych dziś aplikacji jest uMobix. Dzięki niej będziesz w stanie prześledzić historię połączeń telefonicznych czy wysyłanych wiadomości tekstowych. Będziesz mieć też dostęp do danych, dotyczących aktywności danej osoby w mediach społecznościowych (Facebook, Messenger, Skype, WhatsApp i inne).

W Twoim zasięgu będzie również sprawdzenie lokalizacji, dostęp do kamery i mikrofonu oraz zmiana ustawień docelowego telefonu, co może się okazać przydatne z perspektywy kontroli rodzicielskiej urządzenia dziecka.

Która aplikacja szpiegująca telefon jest odpowiednia?

Jeśli producent obiecuje Ci, że jego program śledzi dany telefon wyłącznie poprzez numer telefonu, miej się na baczności. W wielu krajach takie działanie możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy posiadasz decyzję sądu lub innego właściwego organu, który ma moc wydać podobny dokument.

Śledzenie po numerze telefonu jest jednak zastrzeżone dla operatorów, dlatego uważaj szczególnie na takie oferty. Najprawdopodobniej jest to próba oszustwa lub działanie nielegalne.

Aplikacje bezpłatne również mogą być dość ryzykowne, a na pewno komfort ich używania będzie mniejszy ze względu na pojawiające się od czasu do czasu reklamy czy pewne ograniczenia w funkcjonalnościach.

Podsumowanie

Odpowiedź na pytanie „jak szpiegować telefon?” nie jest prosta, jednak na pewno już wiesz nieco więcej na ten temat. Przed podjęciem ostatecznej decyzji radzimy też przynajmniej odrobinę namysłu, by nie wykonać niewłaściwego kroku, który nie dość, że nie przyniesie Ci satysfakcji, to jeszcze spowoduje większe kłopoty.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.