Home Newsy Na targach w Berlinie Genius postawił na urządzenia mobilne i akcesoria dla graczy
Na targach w Berlinie Genius postawił na urządzenia mobilne i akcesoria dla graczy
0

Na targach w Berlinie Genius postawił na urządzenia mobilne i akcesoria dla graczy

0

Ikona

Firma Genius zaprezentowała całkiem nowe produkty na targach IFA w Berlinie. Wśród nich znalazły się najnowsze urządzenia przenośne oraz akcesoria dla graczy.

Genius przedstawi szereg urządzeń opartych o technologię Bluetooth, takich jak głośnik SP-975BT z NFC czy mysz Traveler 9020BT. Genius zaprezentuje również szereg akcesoriów do smartfonów i tabletów oraz nowe urządzenia z serii GX Gaming.

SP-975BT to głośnik stereo, który łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC. Do nawiązania połączenia wystarczy naciśnięcie przycisku parowania. Głośnik spełnia normę IP54, dzięki czemu jest odporny na kurz i wodę. Głośnik dostępny będzie w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Genius_myszka_Traveler_9020BT

Genius Traveler 9020BT to mysz, którą dzięki technologii Bluetooth 3.0, można łatwo sparować za pomocą naciśnięcia jednego przycisku z PC, laptopem czy tabletem z systemem Android. Myszka wyposażona jest w technologię BlueEye Engine i rozdzielczość 1200 DPI. Urządzenie jest dostępne w kolorach: niebieskim, zielonym, złotym, żółtym i różowym.

Do znanej już użytkownikom serii GX Gaming, stworzonej z myślą o zapalonych graczach i profesjonalistach, dołączą nowe produkty. Nowością będzie pierwsza stworzona przez firmę Genius mechaniczna klawiatura z podświetleniem. Drugim urządzeniem jest przeznaczony dla graczy zestaw słuchawkowy HS-G650. Słuchawki zapewnią wysoką jakość w grach dzięki 40 mm głośnikom z wirtualnym dźwiękiem 7.1 Surround oraz dużym, wygodnym nausznikom.

Genius_słuchawki_HS-G650

Oprócz głośników Bluetooth i produktów serii GX Gaming, Genius wprowadzi serię innowacyjnych rozwiązań. Będą to urządzenia codziennego użytku, jak i akcesoria do biegania czy ćwiczeń. Ponadto, dla dynamicznie rozwijającego się rynku urządzeń mobilnych, Genius zaprezentuje kilka gadżetów do najnowszych smartfonów lub tabletów.

IFA to targi elektroniki użytkowej, organizowane od 1926 roku na terenach Targów Berlińskich. Jest to najlepsze miejsce na przedstawienie nowości w świecie elektroniki użytkowej w Europie

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)