Home Newsy mytaxi 5.0. – dostępna już jest najnowsza wersja aplikacji
mytaxi 5.0. – dostępna już jest najnowsza wersja aplikacji
0

mytaxi 5.0. – dostępna już jest najnowsza wersja aplikacji

0

Miejskie taksówki w praktyce często bywają ostatnią deską ratunku i wybawieniem z opresji.
Sytuacje w życiu bywają nieprzewidywalne, a komunikacja miejska, jak to nagminnie bywa, potrafi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie.

Od jakiegoś czasu w App Store dostępna jest aplikacja polskiego pochodzenia mytaxi, która nie tylko znacznie ułatwia proces zamawiania taksówki ale pozwala także na dokonanie płatności za kurs i jego ocenę.

Niedawno ukazała się nowa, całkiem przeprojektowana wersja tego programu, a oto, co o nim napisali sami twórcy:

Aplikacja mytaxi została całkowicie zmieniona. Na nowo stworzyliśmy jej koncepcję i zaprojektowaliśmy wszystko od podstaw – w czym wsparło nas 10 mln użytkowników!
Poprzez niezliczoną liczbę prób, badań i analiz dotarliśmy do sedna tego, co nasi użytkownicy cenią w aplikacji najbardziej – i które obszary możemy udoskonalić, by sprawić, że zamawianie, płacenie i ocenianie kursów będzie dla nich jeszcze łatwiejsze.

Wynikiem tego jest najlepiej dopracowana wersja aplikacji do zamawiania taksówek jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Aplikacja jest nie tylko bardziej intuicyjna, ale też daje dużo więcej radości z użytkowania.
Dopracowaliśmy także interfejs w taki sposób, że jest nie tylko jasny i przejrzysty, ale też świetnie wygląda.

Cieszymy się, że możemy w końcu ujawnić to, nad czym zespół mytaxi intensywnie pracował przez ostatnie kilka miesięcy. W pierwsze kolejności użytkownicy mogą zauważyć jak bardzo ułatwiliśmy zamawianie taksówki przez aplikację mytaxi„.

Cóż nie pozostaje zatem nic innego jak odwiedzić App Store i zabrać się za testowanie softu.
Powodzenia 🙂

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *