Home Newsy Muzyka dla każdego. Spotify teraz bez opłat w telefonie i na tablecie.
Muzyka dla każdego. Spotify teraz bez opłat w telefonie i na tablecie.
0

Muzyka dla każdego. Spotify teraz bez opłat w telefonie i na tablecie.

0

Najlepszy w historii darmowy dostęp do muzyki w smartfonie. Dostępny już teraz.
Spotify obecnie już w 55 państwach.

Już dziś Spotify daje dostęp do milionów piosenek w Twoich urządzeniach mobilnych bez jakichkolwiek opłat. Słuchaj wszystkich swoich playlist, odkrywaj nową muzykę lub po prostu usiądź i ciesz się katalogami ulubionych wykonawców.
Dodatkowo od dziś ze Spotify można korzystać w 20 kolejnych państwach. Nigdy wcześniej odkrywanie i słuchanie świetnej muzyki nie było tak łatwe dla coraz większej liczby ludzi z całego świata.

Dostępne od dziś dla każdego – Spotify w telefonie w trybie odtwarzania losowego daje nowe możliwości bez żadnych opłat:

– Twoja muzyka: Słuchaj wszystkich playlist stworzonych przez Ciebie i przez ludzi, których obserwujesz. Spotify pozwala Ci odkrywać nową muzykę, zapisywać ją, losowo odtwarzać i udostępniać.
– Twoi ulubieni wykonawcy: Masz ochotę posłuchać konkretnego artysty? W trybie odtwarzania losowego możesz wysłuchać całego katalogu jego piosenek. Nie musisz słuchać tylko podobnych utworów ani wyłącznie jednego utworu swojego ulubionego wykonawcy raz na 20 minut.
– Odkryj nowe, świetne playlisty: Wychodzisz pobiegać lub na siłownię? Mamy dla Ciebie playlistę, która pomoże Ci pokonać każdy dodatkowy kilometr. Wiemy, że chcesz muzyki perfekcyjnie dobranej do każdej sytuacji – pozwól nam się tym zająć. W Spotify znajdziesz utwory reprezentujące wszystkie gatunki muzyczne, przygotowane na każdy nastrój i sytuację.
??
Wiemy też, że nasi użytkownicy uwielbiają słuchać muzyki w domu na tabletach.
To właśnie tablety stają się nowymi komputerami osobistymi.
To za ich pomocą ludzie poszukują piosenek i tworzą playlisty.
Właśnie dlatego, już od dziś użytkownicy tabletów z systemem iOS lub Android mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do Spotify, do jakiego przywykli w swoich komputerach.
Dowolna piosenka lub album jest na wyciągnięcie ręki w każdej chwili.

?Dzisiaj dajemy naszym użytkownikom najlepszy bezpłatny dostęp do muzyki w historii urządzeń mobilnych? – tak zmianę komentuje Daniel Ek, CEO i założyciel Spotify. ?Nie ma znaczenia, czy idziesz na siłownię, czy na imprezę z przyjaciółmi. Po prostu odpręż się i pozwól Spotify zapewnić najlepszą muzykę na każdą chwilę Twojego życia?.

Spotify Premium oferuje najbardziej wyjątkowe przeżycia muzyczne bez reklam i z dostępem na żądanie do muzyki w najwyższej jakości, w trybie offline i z wygodną kontrolą systemu audio w Twoim domu za pomocą Spotify Connect.
Spotify w dalszym ciągu będzie dostępne także w darmowej wersji, która wykorzystuje reklamy na wszystkich innych urządzeniach.

Wspominaliśmy już, że to wszystko jest całkowicie darmowe?

?Spotify jest już dostępne dla użytkowników urządzeń mobilnych z iOS i systemem Android. Aplikacje można pobrać z App Store i Google Play.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *