Home Newsy Muzeum techniki Apple w Rosji
Muzeum techniki Apple w Rosji
0

Muzeum techniki Apple w Rosji

0

Marka Apple jak żadna inna na świecie ma rzeszę wiernych i oddanych fanów. Nie są oni jedynie zwykłymi użytkownikami produktów z nagryzionym jabłkiem w logo ale też często prawdziwymi entuzjastami historii przedsiębiorstwa oraz bacznymi obserwatorami poczynań firmy Steva Jobsa.

To właśnie dla nich może okazać się cenną informacja, iż w lutym 2012 roku w Rosji otwarto Muzeum Techniki Apple.
Obiekt udostępniony jest do zwiedzania każdemu zainteresowanemu za niewielką opłatą. Bilet wstępu do muzeum kosztuje 150 rubli w przypadku dzieci i młodzieży, a 300 rubli zapłacą dorośli.

W zbiorach wystawowych znaleźć można całkiem pokaźne portfolio urządzeń, bo to właśnie one stanowią główny i jakże atrakcyjny przedmiot zwiedzania.
Wśród legendarnych już maszyn takich jak komputer Apple II, czy Lisa II znajdziemy także te mniej znane lecz bardziej zaawansowane konstrukcje jak choćby Macintosh IIfix, czy IIci oraz egzemplarze unikatowe, a przykładem jest między innymi Macintosh Colour Classic.

Na stronie muzeum znajdziemy istotne informacje na temat godzin otwarcia obiektu, jego adresu, czy dokładnie sprecyzowanych kosztów zwiedzania.
Źródło: MyApple
Zdjęcia pochodzą ze strony muzeum

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *