Mosaic – wymaż twarz na każdym wideo! 

Mosaic – wymaż twarz na każdym wideo! 

Mosaic – wymaż twarz na każdym wideo! 

164
0

Czy mieliście taką sytuację, że chcieliście wysłać komuś filmik ale niekorzystnie wyszliście? Albo szukaliście pomocy na internecie z czymś i potrzebne było nagranie? Jeżeli tak, to mam dla was coś specjalnego! Zapraszam! 

Ostatnio miałem taką sytuację – potrzebowałem wstawić filmik na reduta, ponieważ nie działał tryb portretowy w moim iPhonie. Szukałem rozwiązania, które pozwoli mi zakryć moją twarz na filmie, który pokazuje cały problem. Udało mi się – tak oto znalazłem darmową aplikację Mosaic, której funkcjonalności powinno pozazdrościć nawet iMovie.

Cena

Jest tanio. Nawet bardzo. Dlaczego? Bo aplikacja jest za darmo! Każdy z was może pobrać ją w AppStore za totalną darmoszkę. Jedyne wymagania to iOS wyższy niż 10.3 – więc nawet większość starszych urządzeń będzie wspierana.

Funkcjonalność

Aplikacja pozwala nam na rozmywanie naszej twarzy w kilku „opcjach” – mamy różne tryby rozmycia, grubości ziarna, możemy nakładać filtry i wiele, wiele więcej. Jeżeli zależy wam na wymazaniu siebie ze zdjęcia – opcja numer jeden!

W czym może pomóc?

Jeżeli zależy wam na prywatności, bądź chcecie wstawić zdjęcie/filmik z jakiegoś wypadu w góry a nie chcecie dostać pozwu od Pani, która stoi obok was – kilka kliknięć i bum! Pani magicznie zostaje zamazana, a wy pozostajecie cali pięknie widoczni.

Jak działa?

Aplikacja działa nieco powolnie, zajmuje jej trochę czasu nawet na iPhonie X aby wymazać twarz na filmiku 20 sekundowym – natomiast cudownym jest to, że nasze rozmycie „podąża” za osobą! Nie musicie niczego ręcznie zmieniać, algorytmy zrobią wszystko za was! Poniżej możecie zobaczyć dwa przykładowe filmy, które właśnie potrzebowałem wtedy wysłać deweloperowi.

Aperturize


Tryb premium

W aplikacji widnieje opcja premium, którą możemy sobie wykupić. Pozwala nam ona zlikwidować reklamy, natomiast ja poprawiając dwa filmiki nie zobaczyłem ani jednej z obiecanych mi reklam. Czy to dobrze? Dla mnie i owszem, natomiast twórcy zarobią mniej.

Gdzie i jak?

Aplikację pobierzecie tutaj – *KLIK* kompletnie za darmo. Możecie polecić ją babci, cioci i mamie! Ja polecam ją każdemu, kto poszukuje takiego rozwiązania. Pamiętajcie, że jeżeli arka wam się podoba, możecie wesprzeć jej twórców wpłacając coś na ich konto lub wykupując opcję premium, dzięki czemu pozbędziecie się reklam – a deweloperzy dostaną pieniądze za trud włożony w przygotowanie aplikacji! 🔋💪🏻

Mosaic – wymaż twarz na każdym wideo!

(164)

Zalety Wady

Zalety

  • Bezpłatność
  • Działanie
  • W miarę przejrzysty interfejs

Wady

  • Reklamy, których w sumie prawie nie ma :)
  • Ociężałość
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/