Home Newsy Monitor graficzny Eizo – dlaczego warto na niego postawić?

Monitor graficzny Eizo – dlaczego warto na niego postawić?

Monitor graficzny Eizo – dlaczego warto na niego postawić?
0

Zajmujesz się fotografią? Jesteś grafikiem, projektantem wnętrz lub ubrań? Twoja praca czy hobby ściśle wiążą się z obróbką i przetwarzaniem zdjęć, kreowaniem i sztuką? W takim razie pewnie już wiesz, że zwykły monitor nie jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie codziennie stawiają przed nim wymienione zajęcia.

Eizo, czyli monitor graficzny dla wymagających

W pracy grafika, fotografa czy projektanta niezwykle ważną kwestią są kolory, a co za tym idzie, odpowiednie ich nasycenie i niezmienność wyświetlania na danym nośniku. W końcu to wokół barw głównie toczą się projekty i od ich zastosowania nierzadko zależy ostateczny efekt obróbki. W związku z tym monitor graficzny Eizo bardzo szybko stanie się twoim ulubionym urządzeniem w pracy.

Jak to możliwe i dlaczego warto, abyś zwrócił uwagę szczególnie na tę markę? Ponieważ to właśnie Eizo jako jedna z pierwszych firm wypuściła monitory skierowane przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania. Jeszcze ważniejszy jest fakt, że marka utrzymuje się na rynku już od ponad 50 lat i wciąż cieszy się uznaniem i zaufaniem użytkowników.

Ich sprzęt projektowany jest z zaangażowaniem i podlega licznym testom, dzięki czemu konsument może być pewny ich niezawodności. Sama marka udziela aż 5 lat gwarancji na każdy element monitora!

Co zyskasz, decydując się na profesjonalny monitor?

Monitor graficzny zapewni ci przede wszystkim nową jakość wyświetlanej grafiki

  • dużo lepsze nasycenie barw,
  • równomierne podświetlenie z czerwonym i zielonym luminoforem, bezpieczne dla oczu,
  • właściwy kontrast.

Do tego wyświetlacze od Eizo zapewnią ci panele, odzwierciedlające kolory z przestrzeni kolorystycznych, szerszych niż sRGB i z łatwością skalibrujesz je pod swoje wymagania. Czym jeszcze wyróżniają się ich monitory? Z pewnością zaawansowaną elektroniką, która w łatwy sposób umożliwi ci sterowanie opcjami wyświetlania. To gwarancja doskonałego odwzorowania barw i uchwyconej na zdjęciach oraz filmie rzeczywistości.

W ofercie producenta znajdziesz urządzenia, sprawdzające się w każdych warunkach – tych domowych i biurowych. Mają również dedykowany sprzęt do obróbki video, fotografii oraz grafiki. Tym samym niezależnie od tego, czy pracujesz w domu czy poza nim zyskasz gwarancję, że w każdym miejscu praca nad danym projektem będzie niezwykle komfortowa.

Monitor dla fotografa i nie tylko

Precyzję wykonania i nową jakość wyświetlanej grafiki w monitorach graficznych Eizo docenią nie tylko ci, którzy zajmują się fotografią. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto w pracy polega w dużej mierze na kolorach i obrazie – projektanci, graficy. Ponadto marka zapewnia również bezproblemowy i szybki serwis, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, jak istotna jest dostępność komputera w poszczególnych zawodach.

Szukasz sprzętu, sprawdzającego się w każdych warunkach? Dopiero zaczynasz przygodę z obrabianiem zdjęć, grafiką czy video? Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz, postaw na sprawdzoną markę, której zaufało tysiące użytkowników na całym świecie! I ciesz się niepowtarzalną jakością obrazu.

5/5 - (14 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.