Home Newsy Mobilny iWork i iLife za darmo. Jednak nie dla każdego
Mobilny iWork i iLife za darmo. Jednak nie dla każdego
0

Mobilny iWork i iLife za darmo. Jednak nie dla każdego

0

Pakietu biurowego i rozrywkowego od Apple nie trzeba specjalnie przedstawiać miłośnikom urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo.
Zestaw aplikacji iWork i iLife początkowo dostępny jedynie na kalifornijskie komputery po czasie wyemigrował również na mobilną platformę.

Producent iPada i iPhona chciał przez to działanie powiedzieć, iż na przenośnych gadżetach także można kreować wspaniałe dokumenty tudzież prezentacje, czy katalogować zdjęcia.
Do tej pory narzędzia takie jak Pages, Numbers, Keynote, iPhoto, iMovie, czy wreszcie Garageband były oprogramowaniem płatnym.

Wraz z dzisiejszą prezentacją Apple dumnie ogłosił, iż zarówno iWork jak i uzupełniający go iLife będzie dostępny za darmo.
Nie ma jednak róży bez kolców jak mawiają, bowiem oba pakiety oferowane będą w tej „pożądanej” cenie jedynie dla właścicieli świeżo zakupionych urządzeń z iOS na pokładzie.

Jeśli zatem przymierzasz się do nabycia iPada mini, iPhona 5, czy któregoś z najnowszych urządzeń, to w prezencie od Apple otrzymasz możliwość bezpłatnego pobrania powyższych aplikacji.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *