0

MobileNavigator bardziej kompatybilne z iPhone

0

MobileNavigator - iPhone NAVIGON oferuje twórcom aplikacji ich integrację z oprogramowaniem MobileNavigator. Efektem będzie jeszcze wygodniejsze korzystanie z funkcji nawigacji w telefonach iPhone.

NAVIGON udostępnia otwarty interfejs AppInteract, który umożliwia twórcom aplikacji na iPhone’a ich integrację z oprogramowaniem nawigacyjnym NAVIGON MobileNavigator. Wszystkie potrzebne informacje techniczne dostępne są pod adresem www.navigon.com/appinteract.

Dzięki AppInteract użytkownicy mogą uruchomić MobileNavigator?a jednym kliknięciem, bezpośrednio z aplikacji, z której w danej chwili korzystają. Pozwala to na automatyczne przekazanie adresu docelowego do oprogramowania nawigacyjnego, dzięki czemu od razu dostajemy wskazówki dotarcia do celu. ?Współpraca z twórcami aplikacji daje nam możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań nawigacyjnych dla naszych klientów? – mówi Gerhard Mayr, odpowiedzialny za nowe rynki i rozwój produktów dla telefonii mobilnej w firmie NAVIGON.

Aplikacje oferowane dla telefonów iPhone ułatwiają zaplanowanie dnia, przykładowo, użytkownicy mogą przeczytać recenzję filmu i wyszukać znajdujące
się w okolicy kina. Do momentu udostępnienia interfejsu AppInteract, po wyborze miejsca docelowego za pomocą innej aplikacji, trzeba było zapisać adres, a następnie wprowadzić go do programu nawigacyjnego.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *