0

MO-Call na iPhone OS dostępny!

0

mocall

MO-Call – lider tanich rozmów międzynarodowych przez telefon i internet właśnie udostępnił odpowiednią aplikację dla telefonów iPhone oraz odtwarzaczy iPod Touch.

Platforma MO-Call pozwala na tanie połączenia telefoniczne z najdalszymi zakątkami świata. Rozmowy można przeprowadzić w wykorzystaniem internetu lub telefonu komórkowego. Teraz można także posłużyć się iPhonem i iPodem. Po uruchomieniu aplikacji i podaniu numeru telefonu, jesteśmy łączeni z numerem telefonu w Polsce, pod którym znajduje się serwer łączący nas z resztą świata. W ten sposób możemy dzwonić do osób z dowolnego państwa, płacąc jak za połaczenie lokalne na numer stacjonarny + opłata prowizyjna dla M0-Call.

mocall1

Link iTunes do aplikacji: MO-Call w iTunes

MO-Call Telefon Komórkowy, to prosty i bezproblemowy sposób na prowadzenie tanich rozmów międzynarodowych z telefonu komórkowego. MO-Call Telefon Komórkowy jest łatwy w instalacji i prosty w użyciu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.