0

Microsoft Office dla Mac 2011: Service Pack 1

0

Office 2011 for MacMicrosoft wprowadza Service Pack 1 w ramach Office dla Mac 2011. Zawiera on szereg udoskonaleń ułatwiających pracę użytkownikom.

Aktualizacja będzie dostępna jeszcze w tym tygodniu. Service Pack 1 zapewni pełną synchronizację programu Outlook niezależnie od rodzaju urządzenia – Macbook, iPhone’a czy iPada – wszystkie dane, kontakty czy wydarzenia z kalendarza będą widoczne wszędzie i ułożone w odpowiednim porządku. Jedynym warunkiem będzie zainstalowanie pakietu oprogramowania Sync Services.

Pozostałe udoskonalenia zawarte w Service Pack 1:
– wsparcie programu Outlook dla rozwiązań Exchange,
– dodanie przycisku ?Redirect?,
– dodanie przycisku ?Resend?,
– wsparcie dla nakładki Solver,
– edytowanie wiadomości poprzez program Outlook.

Od 5 maja MobileMe nie będzie współpracować z MacOS Sync Services i tym samym z nową wersją Outlook?a. Co to oznacza w praktyce? Jeśli dokona się synchronizacji kalendarza iPhone’a lub iPada poprzez Sync Services – urządzenie będzie w pełni zsynchronizowane z SP1. Aktualizacja nie będzie zsynchronizowana poprzez MobileMe. Innymi słowy informacje z MobileMe i poszczególnych funkcji programu Outlook przestaną się przenikać. Użytkownik będzie musiał zdecydować, z którego kalendarza lub kontaktów chce korzystać.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *