MetroM dla iPada od Macally

MetroM dla iPada od Macally

0

Pierwsza rysa boli najbardziej. Kiedy na pleckach mojego iPad’a zauważyłem pierwszą ryskę, włos mi się na rękach zjeżył. To był sygnał, że trzeba zaopatrzyć się w stosowną ochronę. Wybrałem produkt firmy Macally, który dostępny jest w ofercie sklepu iSource.

MetroM, to specajlna plastikowa nakładka na tylnie pleci tabletu, stworzona przez znaną firmę Macally, która ma na swoim koncie wiele przydatnych akcesoriów dla urządzeń marki Apple. MetroM to nakładka, która przyciąga wzrok z powodu swojej lustrzanej kolorystyki.

Nakładka świetnie spełnia swoją rolę. Nie jest za gruba, ani ciężka, więc nie powoduje uczucia „bufoniastego” klocka, a to dobrze przy urządzeniu, które już i tak jest dość sporej wielkości i wagi.

Dzięki specjalnej filocwanej uszczelki, nie ma ryzyka prześwitu pomiędzy nakładką, a urządzeniem. Mamy więc pewność, że nie dostaną się tam ziarenka piasku, które mogły by powodować efekt tarcia i rysowania pleców tabletu.

Materiał z którego wykonano MetroM mógłby być jednak bardziej odporny na zarysowania. Miesiąc korzystania z tabletu w warunkach domowych i kilku dni w hotelu na urlopie spowodował, że na nakładce pojawiło się mnóstwo wzorzystych rys, które z racji lustrzanego odbicia są na szczęście widoczne jedynie pod światło.

Prezentowane akcesorium jest bardzo proste do montażu i demontażu. MetroM wyposażono w solidne plastikowe zatrzaski, a dzięki idealnie wyprofilowanemu kształtowi, łątwo przywiera do powierzchni tabletu. MetroM od Macally jest godne polecenia każdemu posiadaczowi tabletu od Apple.

f

MetroM od Macally można nabyć przez stronę internetową sklepu iSource. Trzeba za nie zapłacić niewiele ponad 103 złote.

Cechy:

Etui z tworzywa pokrytego chromem
Wytrzymała i lekka konstrukcja
Łatwe zakładanie
Pełny dostęp do wszystkich portów i elementów kontrolnych

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *