Home Newsy mBazaar – ciekawy projekt
mBazaar – ciekawy projekt
0

mBazaar – ciekawy projekt

0

Nie da się ukryć, iż fabrycznie nowy sprzęt od Apple do tanich nie należy i stać na jego zakup jedynie osoby o ponadprzeciętnych dochodach. Reszta fanów marki musi korzystać z dobrodziejstw banków, żmudnego oszczędzania lub nabywać starsze urządzenia z drugiej ręki.

Dotąd prym wiodły w przypadku tej ostatniej transakcji liczne serwisy aukcyjne, internetowe ogłoszenia lub po prostu grono znajomych chcące pozbyć się części urządzeń i zastąpić je nowszymi gadżetami.

Nadchodzi jednak serwis mBazaar, który może okazać się doskonałą alternatywą dla dotychczas istniejących na rynku rozwiązań w tym zakresie.
Póki co baza mBazaar uaktualniana jest o sprzęt Apple jednak nie wykluczone, że wkrótce znajdą się tam także produkty innych marek.

Wycena urządzeń odbywa się automatycznie po podaniu unikalnego numeru seryjnego, a jej akceptacja przez właściciela kończy się założeniem konta w serwisie i oczekiwaniem na nabywcę.
Co ważne, ten ostatni nie ponosi kosztów związanych z dostawą, a całość transakcji cechuje bezpieczeństwo zarówno pod względem realizacji zamówienia jak i pochodzenia kupowanego przedmiotu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: MyApple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *