Home Newsy Mała rewolucja w iPodach Touch
Mała rewolucja w iPodach Touch
0

Mała rewolucja w iPodach Touch

0

Ikona

Apple zgotowało dzisiaj niespodziankę wszystkim miłośnikom urządzeń z nagryzionym jabłkiem w logo uaktualniając po raz pierwszy od dwóch lat linię iPodów Touch. Zabieg ten to przede wszystkim nie lada zaskoczenie dla tej części użytkowników, która przekreśliła jabłkowy odtwarzacz, wróżąc mu przedwczesną śmierć.

Całkiem nieoczekiwanie, bez zbędnych zapowiedzi i całej tej marketingowej otoczki Apple wprowadziło dziś do oferty odświeżoną wersję najtańszego modelu iPoda Touch. Urządzenie dotąd sprzedawane w jednej opcji kolorystycznej (tylko szara), a do tego pozbawione tylnej kamery iSight dostało szansę na drugie życie. Nowy grajek o pamięci 16 GB oferowany jest podobnie jak reszta modeli dotykowych odtwarzaczy w pięciu wariantach kolorystycznych, a na tylnej obudowie znalazł się wreszcie obiektyw z optyką o rozdzielczości 5 Mpx.

Ujednolicenie linii tychże produktów wiąże się także z nowymi, atrakcyjniejszymi cenami. Za wersję 16 GB przyjdzie interesantowi zapłacić 229 USD (w Polsce pewnie poniżej 1000 zł). Pozostałe odsłony, czy 32 GB i 64 GB, które od 2012 roku znajdują się w ofercie także objęto nową polityką cenową.

Póki co nowy iPod Touch 16 GB dostępny jest wyłącznie na rynku amerykańskim jednak niedługo trafi także do innych krajów w tym i do Polski.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)