Home Newsy Locko – alternatywa dla 1Password w wersji na OS X
Locko – alternatywa dla 1Password w wersji na OS X
0

Locko – alternatywa dla 1Password w wersji na OS X

0

Użytkownicy , którzy korzystają na co dzień z komputerów Apple znają już zapewne, a przynajmniej obiła się im o uszy nazwa studia BinatyNights, które odpowiedzialne jest za aplikację Forklift.
To doskonałe rozszerzenie systemowego Findera, a zarazem klient FTP gromadzi obecnie wokół siebie wielu sympatyków na całym świecie i wciąż przyciąga nowe personalia, także za sprawą licznych promocji w Mac App Store.

Niedawno światło dzienne ujrzał kolejny program tego dewelopera o dźwięcznie brzmiącej nazwie Locko.


Świeży twór jak na razie dostępny jest poza dystrybucją Apple i nabyć go można udając się na dedykowaną stronę producenta.

Z czym więc mamy do czynienia tym razem?

Locko jest kolejną na rynku softu desktopowego próbą udoskonalenia rozwiązań proponowanych przez aplikację 1Password, lidera w kategorii narzędzi służących bezpieczeństwu prywatnych danych.


Menadżer haseł oraz skrytka na rozmaite, często poufne informacje i pliki, tak można zatem określić niniejszą aplikację.
Program posiada ładny i dopracowany interfejs jednak można odnieść wrażenie, iż funkcjonalnie jest to wierna kopia wspomnianego już 1Password.
Opcją dodaną w Locko jest możliwość przechowywania w programie całych bibliotek zdjęć oraz prywatnych dokumentów.

Wersję demo aplikacji można pobrać ze strony.
Koszt pełnej wersji, to jednak wydatek mniejszy aniżeli twór AgileBits i wynosi 19,95 USD za licencję dla jednego użytkownika.
Twórcy pracują także nad odsłoną dla iPhone’a.

Źródło: BinaryNights

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *