LimeRa1n już jest!!! Jailbreak wszystkiego z iOS 4.1 od GeoHot’a
0

LimeRa1n już jest!!! Jailbreak wszystkiego z iOS 4.1 od GeoHot’a

0

Jednak nie w niedziele, a już dziś udostępnione zostało narzędzie limera1n w wersji RC1. Program działa w sposób identyczny jak blackra1n i pozwala na wprowadzenie w tryb Jailbreak wszystkich urządzeń działających pod kontrolą iOS 4.1.

Aktualizacja: 10.10.2010 00:25

Aktualizacja: 10.10.2010 17:28 – Pojawiła się wersja RC4

Wersję aplikacji pod Windows można pobrać z naszego Download. Sprawdziliśmy działanie programu na iPhone 4 i iPod Touch 4G – działa wyśmienicie. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że autorem projektu jest GeoHot, człowiek który pół roku temu oficjalnie zakończył swoją karierę w świecie łamania zabezpieczeń Apple. Jak się jednak okazuje, bóg podziemia Apple potrzebował jedynie spokoju, by powrócić w wielkim stylu.

Uwaga! To, że pojawił się Jailbreak iOS4.1, nie oznacza że możecie zdjąć blokadę SIMLOCK! Po aktualizacji oprogramowania do 4.1 aktualizowany jest baseband do wersji, która nie jest obsługiwana przez ultraSn0w!

Aktualizacja:

Jak na wersję BETA przystało, musi mieć ona drobne niedoróbki. W pełni obsługiwane urządzenia to: iPhone 3G, iPod Touch 3G, IPAD, iPhone 4, iPod Touch 4G. W przypadku iPhone 3GS, limera1n w wersji RC1 Beta2, współpracuje tylko ze starym bootromem. W urządzeniach z nowym, uszkadza oprogramowanie! GeoHot zapowiedział poprawkę w ciągu najbliższych godzin. Narzędzie działa na wszystkich wersjach oprogramowania z zakresu 4.0 – 4.1.

Aktualizacja 2:

Na stronie projektu pojawiła się wersja RC4. Poprawiono w niej obsługę iPhone 3GS z nowym bootromem.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *