Home Newsy Leitz Complete – nowe podejście do technologi
Leitz Complete – nowe podejście do technologi
0

Leitz Complete – nowe podejście do technologi

0

Posiadanie urządzenia to jedna sprawa, zaś należyte dbanie o bezpieczeństwo powinno być kolejną czynnością zaraz po jego zakupie.
Warto zatem niemal od razu zaopatrzyć się w odpowiednie etui chroniące sprzęt przed niechcianymi zarysowaniami i często też mechanicznymi uszkodzeniami spowodowanymi ot choćby przypadkowym upadkiem z wysokości.

Leitz Complete, to marka, która posiada dość spore portfolio uniwersalnych futerałów i rozmaitych akcesoriów dedykowanych nie tylko tabletom, smartfonom, ale nawet komputerom przenośnym.


Wachlarz produktów jest naprawdę szeroki i każdy zainteresowany wybierze coś pod swoje gusta i oczekiwania. Całość zaś cechuje praktyczne wykonanie i elegancki design.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak linia Esselte, która kierowana jest przede wszystkim do posiadaczy mobilnych urządzeń od Apple.


W ofercie znaleźć można całą gamę futerałów zarówno na iPada jak i iPhona charakteryzującą się obok nowoczesnej prezencji także przydatnymi w codziennym użytkowaniu rozwiązaniami.


Portfolio Leitz Complete to nie tylko produkty w kategorii ochrona, bowiem linia produktów Esselte przynosi również gadżet dla maniaków muzyki w postaci przenośnych głośników.

Trzeba przyznać bez ogródek, iż wizualnie całość prezentuje się wyśmienicie i powinna zaspokoić oczekiwania niejednego estety.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *