Home Newsy Lataj, filmuj, fotografuj jak profesjonalista
Lataj, filmuj, fotografuj jak profesjonalista
0

Lataj, filmuj, fotografuj jak profesjonalista

0

Ikona

Firma Parrot, ekspert i pionier w dziedzinie dronów konsumenckich, przedstawia ostateczną wersję Bebop Drone, trzeciej generacji quadrokopterów zaprojektowanych z myślą o rozrywce.

Wyposażony w 14 megapikselową kamerę stabilizowaną za pomocą 3-osiowej ramy, dron Parrot Bebop Drone nagrywa wideo i robi zdjęcia świata w niesamowitej jakości i w zakresie 180°.

Kombinacja wielu czujników nadaje dronowi Bebop Drone imponującą stabilność i łatwość pilotowania poprzez Wi-Fi za pomocą smartfona lub tabletu.

Parrot Bebop Drone jest również kompatybilny ze wzmacniaczem Wi-Fi, kontrolerem Parrot Skycontroller, który zapewnia inne doznania w pilotowaniu dronem Bebop i jednocześnie oferuje znacznie większy zasięg lotu.

Nieważne, czy jesteś po prostu zainteresowany czerpaniem radości z latania, robieniem niesamowitych zdjęć krajobrazów, czy też filmowaniem sportowych wyczynów, Parrot Bebop Drone oferuje unikalne spojrzenie na świat?

Zrzut ekranu 2015-01-19 o 17.54.53

Latająca kamera!

Parrot Bebop Drone jest wyposażony w skierowaną do przodu 14 megapikselową kamerę z optyką ?rybiego oka? nagrywającą wideo w rozdzielczości Full HD (1080p x 1920p).

Zaprojektowana wyłącznie dla drona Bebop, przesyła strumień obrazów z lotu ptaka na służący do pilotowania smartfon lub tablet.

Pilot może w prosty sposób, za pomocą kciuka i aplikacji pilotującej, kontrolować kąt nachylenia kamery, zmieniając kąt obrazu o 180°. Następnie może filmować lub robić zdjęcia w pionie.

Aby zagwarantować niesamowite, stabilne obrazy bez zniekształceń, Parrot Bebop Drone integruje w sobie pomysłowe mechaniczne i cyfrowe systemy:

  • Cztery amortyzatory pochłaniające drgania silnika
  • Algorytmy dla opatentowanej, 3-osiowej stabilizacji obrazu. Kąt patrzenia pozostaje stały, bez zniekształceń, niezależnie od nachylenia drona i ruchów spowodowanych przez turbulencje.
  • Zdjęcia są poddane cyfrowej obróbce dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Parrot P7, procesorowi graficznemu i opatentowanemu procesorowi Image Signal Processor.

Dodatkowo, pilot lub ?kamerzysta? mają, z poziomu aplikacji, dostęp do kilu istotnych ustawień obrazu, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty: format (16:9, 4:3, rybie oko), balans bieli, nasycenie i inne.

Widoki są zapisywane na wbudowanej pamięci flash 8GB drona Parrot Bebop. Pliki wideo oraz zdjęcia mogą być następnie przeniesione na urządzenia pilotujące lub komputer.

Zrzut ekranu 2015-01-19 o 17.54.38

Niezwykle stabilny, wytrzymały, dla niezwykłych doznań z

Lekki (390g bez kadłuba, 410g z kadłubem) i łatwy w pilotażu, Parrot Bebop Drone to wysokiej jakości dron do latania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Bebop Drone łączy w sobie liczne czujniki i wykorzystuje wysokiej jakości materiały:

Płyta główna zamocowana na magnezowej stopie pełniącej funkcję osłony elektromagnetycznej i działającej jak radiator.

Cztery trójramienne śmigła z poliwęglanu z systemem szybkiego demontażu i o wyjątkowym kształcie posiadają funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku kontaktu z przeszkodą podczas lotu.

Parrot Bebop Drone jest wyposażony w dwie dwuzakresowe anteny mogące pracować w częstotliwościach 2.4 GHz oraz 5 GHz w standardzie MIMO (Multiple Inputs Multiple Outputs). W zależności od zakłóceń sieci, pilot może wybrać między częstotliwościami i korzystać z perfekcyjnie stabilnego połączenia między smartfonem i Bebop Drone na odległości 250m.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)