Home Newsy Laptopy powystawowe w atrakcyjnej cenie!
Laptopy powystawowe w atrakcyjnej cenie!

Laptopy powystawowe w atrakcyjnej cenie!

0

Koszt nowego laptopa klasy business nie musi być wysoki. Tym bardziej że narzędzie jest mocno eksploatowane przez pracowników. Z tego samego powodu jednak musi być wydajne i zapewniać bezproblemową pracę. Z drugiej strony, taki laptop to świetne narzędzie dla studenta i freelancera. Również dla każdego, kto potrzebuje go do pracy czy nauki. Dlatego, zamiast płacić za powszechne, mało wydajne urządzenia, które często mają słabe podzespoły, lepiej zainwestować w laptopy poleasingowe, mocne i atrakcyjne cenowo.

Laptopy powystawowe

Laptopy powystawowe to sprzęt, który pochodzi z ekspozycji jakiegoś sklepu. Był przeznaczony do testowania i oglądania przez klientów. Dlatego może nosić widoczne ślady użytkowania, może brakować pudełka i może wymagać kosmetyki. Jednak jest to sprzęt, który można kupić zwykle dużo taniej niż zupełnie nowy egzemplarz. Podobnie jak laptop poleasingowy, chociaż ten, można kupić często bardzo sprawny, a dodatkowo mocno, przygotowany do wymagających programów. Dlaczego? Poleasingowe laptopy bowiem pochodzą od różnych firm, które zwykle inwestują w wysokiej jakości, wydajny sprzęt, jaki jest im potrzebny do pracy. Dlaczego więc z niego rezygnują? A no dlatego, że przestał spełniać ich oczekiwania, lub polityka firmy zmusza ich do wymiany na nowe modele. Dzięki temu Ty możesz kupić ten sprzęt w bardzo korzystnej cenie.

Laptopy poleasingowe — czy warto?

Używane laptopy, wbrew powszechnym opiniom, wcale nie są niesprawne czy nieatrakcyjne. Dużo modeli poleasingowych to porządne jednostki techniczne we wzmocnionej obudowie. Sprzedawcy, którzy skupują sprzęt od firm, profesjonalnie oceniają jego stan i dbają, by w ich ofercie znalazł się taki, który spełni oczekiwania przyszłego nabywcy.

Laptopy używane są praktycznym rozwiązaniem w pracy i spotkaniach z klientami, ale także w nauce. Jednak ich mocne podzespoły jak karta graficzna czy procesor, odpowiedzą również na potrzeby związane z rozrywką. Dlatego chętnie wybierają je także osoby, które potrzebują sprzętu do odtwarzania muzyki, filmów czy przechowywania zdjęć.

Laptopy są obecnie dużo chętniej wybierane niż stacjonarne komputery. Dzieje się tak, ponieważ żyjemy coraz bardziej „mobilnie”. Często naszym miejscem pracy nie jest tylko biuro, ale i kawiarnia, hotel czy nawet dom. Podobnie zresztą jest w przypadku nauki. Dlatego potrzebujemy sprzętu, który możemy zabrać ze sobą. Do tego laptopy są dość lekkie i poręczne. Dzięki temu na pewno są warte zakupu.

Gdzie kupić laptopy używane

Tanie laptopy poleasingowe mogą budzić wątpliwości co do sprawności ich działania. Jednak firmy, które zajmują się ich sprzedażą, dbają, by taki sprzęt był w jak najlepszym stanie. Często charakteryzuje się on lepszą specyfikacją i wyglądem niż ten z marketu. Taki poleasingowy laptop możesz kupić na przykład w sklepie Vedion.pl. W ich ofercie znajdziesz wiele modeli, które podzielone są na klasy jakościowe. Możesz zatem kupić laptopa poleasingowego w różnych klasach jakości. Od Like New przez literę A do C. Im dalsza litera, tym większe wady wizualne czy techniczne. Klasa Like New to praktycznie nowy sprzęt, któremu brakuje oryginalnego opakowania. Klasa A to sprzęty, noszące minimalne ślady użytkowania, a ich stan wizualny jest bez zastrzeżeń. Co więcej, jak w przypadku sprzętów nowych udzielana jest na nie aż roczna gwarancja. Z kolei klasa B i C to urządzenia, które mogą posiadać drobne pęknięcia. Jednak znajduje to odzwierciedlenie w niskich cenach. Ponadto wszystkie komputery poleasingowe są sprawdzone pod względem sprawności technicznej. Dlatego masz pewność, że nadają się do normalnego użytkowania.

Tanie laptopy poleasingowe w ofercie Vedion.pl

W ofercie Vedion.pl znajdziesz wiele wyselekcjonowanych produktów, których cena jest zdecydowanie niższa od rynkowej. Pomimo, że są to notebooki zwykle z drugiej ręki to sprzedawane są z gwarancją. Kupując używanego laptopa warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale też podzespoły. Dla jednych istotna będzie duża przekątna ekranu, dla innych pojemność dysku, a kolejnych model procesora czy wydajna karta graficzna. W ofercie Vedion.pl znajdziesz komputery różnych producentów. Jednak większość z nich, to te chętnie wybierane przez firmy do pracy, jak Dell czy Lenovo.

Laptopy poleasingowe Dell

Dell to marka, która niewątpliwie cieszy się popularnością, wśród klientów biznesowych. Gwarantuje wysoką niezawodność i solidną konstrukcję. Oferuje też szybkość działania. Szeroka oferta modeli tego producenta, dostępna w Vedion.pl to laptopy, które cechują silne procesory takie jak Intel Core duo czy Intel Core m.

Laptopy poleasingowe Lenovo

Lenovo to producent, który szybko zyskał zaufanie użytkowników. Zwłaszcza biznesowych. W Vedion.pl znajdziesz modele wyposażone w silne procesory Intel Pentium oraz te dla mniej wymagających użytkowników Intel Celeron. Dużo modeli ma mocną kartę graficzną nvidia quadro. Nie brakuje im też pamięci ram. Ponadto seria lenovo thinkpad to wydajne urządzenia o smukłej linii, które przypadną do gustu wielu nabywcom. Dlatego, jeśli planujesz zakup dobrego laptopa, sprawdź wiele modeli w różnych konfiguracjach, jakie są dostępne na Vedion.pl

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *