Gdzie kupić nowy telefon w atrakcyjnej cenie? W www.emag.pl
0

Gdzie kupić nowy telefon w atrakcyjnej cenie? W www.emag.pl

0

Jeżeli poszukujesz sensownego miejsca do zakupu nowego telefonu, to mogę Ci polecić jedno z nich. Jest nim internetowy sklep emag.pl, który zajmuje się sprzedażą elektroniki użytkowej. Owszem takich sklepów w sieci jest całe mnóstwo. Jednak takich ofert promocyjnych, jak właśnie w tym sklepie, nie ma nigdzie.Zakup telefonu komórkowego w drugiej ręki jest dzisiaj obarczony pewnym ryzykiem. Wraz z popularnością sieci komórkowych na rynku konsumenckim, pojawili się także oszuści, którzy niestety w ramach ofert promocyjnych nabywali urządzenia, a następnie je odsprzedawali na wolnym rynku po niższej cenie, jednak dalej nie płacąc rachunków. Operatorzy walcząc o każdego nowego klienta przez wiele lat tolerowali takie oszustwa wrzucając je sobie w koszty działalności.

Jednak dziś, kiedy nielimitowany abonament z równie nielimitowanym dostępem do internetu kosztuje kilkadziesiąt złotych, zyski operatorów nie są tak duże, stąd decyzja, póki co dwóch polskich operatorów (Plus oraz T-Mobile) o blokowaniu sprzedanego w ramach promocji na abonament telefonu po numerze IMEI w chwili, gdy ktoś nie zapłaci rachunku.

W praktyce oznacza to, że jeżeli oszust kupi telefon na abonament tylko po to, aby nam go odsprzedać, to niestety po niezapłaceniu kolejnego rachunku telefon będzie zablokowany i dodany do czarnej listy, tym samym uniemożliwiając zalogowanie się takiego urządzenia do jakiejkolwiek polskiej sieci komórkowej.

Z tego powodu świadomi ryzyka Klienci niechętnie sięgają po kupno telefonów z drugiej ręki, w obawie o to, że sprzedawca po pewnym czasie od odsprzedania telefonu przestanie płacić abonament, a jemu „uceglą” z tego powodu telefon. Jeżeli również wy boicie się kupować telefon z drugiej ręki od prywatnej osoby, a komisy z telefonami w Waszych miastach nie mają żadnej ciekawej propozycji, warto znaleźć solidny sklep, który oferuje zupełnie nowe urządzenia w atrakcyjnych cenach.

Poszukując takiego sklepu natrafiłem na telefony komórkowe i akcesoria na www.emag.pl, gdzie poza bogatą ofertą komórek wszystkich topowych producentów, można znaleźć również wiele ciekawych, ograniczonych czasowo promocji. W tym także na najbardziej pożądane modele marki Apple, Samsung, LG czy Sony.

Sklep oferuje darmową dostawę, więc do ceny telefonu nie zostaną nam doliczone żadne dodatkowe koszty. Ponadto, gdyby się okazało, że wybrany telefon jednak nie odpowiada naszym oczekiwaniom, możemy go bez problemu i co ważne, bezpłatnie oddać do sklepu i w odzyskać całą zapłaconą kwotę. Na każdy telefon, który kupimy otrzymujemy rachunek i gwarancję, dzięki czemu kupując telefon czy akcesoria, możemy czuć się bezpieczni i pewni, że w razie problemów sklep pomoże nam z ich rozwiązaniem.

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *