Kosmetyki dla waszego sprzętu

Kosmetyki dla waszego sprzętu

0

Telewizory, monitory, tablety, dotykowe telefony, a także klawiatury komputerowe są ciągle narażone na atak ze strony kurzu i pozostałości po naszych palcach. Duńska firma am stworzyła specjalny komplet kosmetyków do pielęgnacji sprzętu elektronicznego. W skład zestawu wchodzą dwa preparaty zapakowane w designerskie butelki, wyglądające niczym drogie wody toaletowe.

W ofercie sklepu iSource pojawiły się akcesoria do czyszczenia – AM Denmark, EazyCare DuoPack. Są to preparaty do czyszczenia klawiatury i ekranów LCD.

Preparat w butelce akrylowej do czyszczenia płaskich ekranów, pojemność 35 ml. Wodny roztwór czyszczący w sprayu posiada z tyłu butelki piankę odporna na uszkodzenia. Produkt zawiera 5% anionowych substancji powierzchniowo czynnych. Preparat w butelce z płaską pianką służy do czyszczenia ekranów LCD. Idealnie się rozprawił z palcami i kurzem na telewizorze LCD. Bez największego problemu udało się usunąć tłuste odciski palców z ekranu tabletu iPad.

Swoje doskonałe własności czyszczące, produkty firmy am zawdzięczają specjalnej mieszance chemicznej, a także odpornym na tarcie gąbką umiejscowionym w tylnej ściance butelki. Szczególny efekt odświeżenia widać na używanej, czarnej klawiaturze firmy Logitech. Po spryskaniu klawiatury preparatem i przeczyszczeniu materiałem z butelki, klawiatura odzyskała połysk, jakby była nowa.

Także preparat do czyszczenia ekranów posiada przymocowany specjalny materiał czyszczący. Wystarczy spryskać wyłączony, zimny panel LCD i z wyczuciem rozporowadzić go gładzikiem po ekranie. Płyn bardzo szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Tłuste plamy i kurz usuwane są przez gąbkę.

Koszt takiego zestawu kosmetycznego to zaledwie 55 złotych. Można go kupić w sklepie iSource lub na aukcjach.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *