Kopia kontaktów na iPhone OS

0

Odkładasz aktualizację oprogramowania, bo nie masz ochoty na nowo wprowadzać wszystkich danych, instalować programów, repozytoriów i plików z Cydii? Już nie musisz.

Kopia kontaktów

Będziemy potrzebowali programu Microsoft Outlook, 2007 który należy uruchomić. Podłączymy nasz iPhone do komputera. Po automatycznym uruchomieniu iTunes należy go wyłączyć zaraz po wykonaniu synchronizacji i archiwizacji. Następnie z paska menu wybieramy Narzędzia – Centrum zaufania.

1

W nowo otwartym oknie wybieramy Dodatki z listy z lewej strony. Następnie z listy z prawej, wskazujemy na iTunes Outlook Addins. Na dole odszukujemy przycisku Przejdź..

2

W oknie, które się pojawi należy odszukać linijki iTunes Outlook Addin, zaznaczyć ją przez pojedyncze kliknięcie i wcisnąć przycisk OK.

3

Podłączamy iPhone’a do komputera, uruchamiamy iTunes, a następnie klikamy na nasz telefon w sekcji Urządzenia. Wchodzimy w zakładkę Informacje i przesuwamy do zakładki Kontakty. Zaznaczamy opcję Synchronizuj kontakty z i z rozsuwanej listy wybieramy Outlook. Pozostaje nam kliknąć kropeczkę przy Wszystkie kontakty i kliknięcie w Zastosuj u dołu programu iTunes.

8-496x159

Kontakty można dowolnie edytować, usuwać i dodawać po wejściu z Outlook 2007 i wybraniu zakładki Kontakty.

4

Po zakończeniu edycji powracamy do iTunes i wykonujemy ponowną synchronizację. Wprowadzone zmiany zostaną także wprowadzone do telefonu.


Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *