Kopia aplikacji z AppStore

0

ituneslogo

Głównym atutem telefonu iPhone są wszelkiego rodzaju gadżety w formie aplikacji i gier kupowane i pobierane bezpośrednio z pozycji telefonu ze sklepu AppStore. Jeżeli wszystkie programy kupowaliśmy na jednym komputerze i tylko na tym jednym wykonywaliśmy synchronizacje, to po odtworzeniu oprogramowania zapewne pojawią się one w telefonie z powrotem. Jeżeli jednak korzystam z kilku różnych komputerów i chcemy mieć pewność, że żadna z aplikacji, którą mamy zainstalowaną nam nie przepadnie, wystarczy prosty zabieg w programie iTunes.

Uruchamiamy iTunes, wybieramy nasz telefon z sekcji Urządzenia. Następnie klikamy Plik i z wyświetlonej listy wybieramy opcję Przenieś zakupione rzeczy z iPhone.

7

Wszystkie gry i programy kupione w sklepie AppStore zostaną zgrane z telefonu i dodane do bazy w naszym komputerze. Po odtworzeniu oprogramowania, wystarczy zwykła synchronizacja, aby programy wróciły na swoje miejsce.


Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *