Kończy Wam się kontrakt na usługi telco? Na komorkomat.pl sprawdzicie najlepsze oferty
0

Kończy Wam się kontrakt na usługi telco? Na komorkomat.pl sprawdzicie najlepsze oferty

0

Już w styczniu zbliża się czas, gdy skończy się mój kontrakt z Orange i będę mógł podpisać bardziej atrakcyjną umowę na usługi telekomunikacyjne. Choć mam ofertę bez limitu, to płacę za nią niemal 150 złotych miesięcznie, gdyż przy podpisaniu umowy wybrałem iPhone’a 5S. Telefon Apple w ramach promocji sprawił, że nie tylko musiałem za niego zapłacić horrendalną kwotę, to jeszcze zdrowo za niego przepłaciłem co miesiąc oddają sporą kwotę na abonament. iPhone’a 6S już kupiłem więc pewnie nowy kontrakt podpiszę jedynie na usługi. Dzięki porównywarce cen komorkomat.pl mogę już dziś sprawdzić jaka oferta na rynku będzie dla mnie najlepsza.

 

Porównywarki cen różnych usług stały się ostatnimi czas co raz bardziej popularne. Możemy porównywać ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, ceny poszczególnych produktów w internetowych sklepach czy jak właśnie w przypadku komorkomat.pl – ceny ofert polskich telekomów, oferujących usługi telekomunikacyjne.

Komorkomat.pl pozwala porównywać oferty czterech operatorów infrastrukturalnych – Orange, Play, Plus oraz T-Mobile), a także ofert działających w ramach oferty tych telekomów pod inną marką, bądz jako operatorzy MVNO. Każdy internauta, który wejdzie na komorkomat.pl ma możliwość wybrania wiele zmiennych. Możemy wskazać te podstawowe jak czas trwania umowy, oferta z telefonem lub bez niego, a także maksymalną kwotę abonamentu jaką jesteśmy gotowi przeznaczyć na jego comiesięczne opłacanie oraz „ilość” usług, które za tą kwotę sobie życzymy.

W zależności od potrzeb możemy wskazać minimalną ilość minut i sms’ów, które przynajmniej operator musi nam zapewnić, by jego oferta była dla nas atrakcyjna. Można również wskazać ilość transferu danych w ramach abonamentu, której potrzebujemy każdego miesiąca. Żeby tego było mało komorkomat.pl pozwala również na wybranie konkretnej oferty – abonamentowej, mix, na kartę lub dedykowanej firmom.

Obecnie płacę 150 złotych za abonament dla mojego telefonu. Uważam, że jest to kwota bardzo wysoka, choć nie powiem jestem zadowolony z dostarczonych mi przez Orange usług. Za pomocą suwaka wybrałem więc maksymalną kwotę abonamentu właśnie na tym poziomie. Mój telefon służmy mi również w pracy, przez co bardzo dużo dzwonię i piszę wiadomości tekstowych. Telefon to dla mnie również edytor maili. W ogóle aplikacja Mail jest u mnie na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o użycie aplikacji każdego dnia, dlatego 5 gigabajtów transferu danych to ilość, która sprosta moim potrzebom. Nie chcę zmieniać operatora, choć byłem ciekaw co oferują inni. Moje ustawienia i wyświetlone oferty znajdziecie TUTAJ

Okazuje się, że Orange jest w stanie mi zaoferować atrakcyjną ofertę, która sprosta wymaganiom i będzie kosztować 59.99 złotych miesięcznie. Oczywiście opcja bez telefonu. Zainteresowała mnie jednak propozycja Play, ponieważ w niższej cenie 55.98zł najmłodszy operatora daje mi 2 gigabajty internetu więcej niż Orange. Gdybym chciał więcej to za 15 złotych więcej niż Orange mój internet w ogóle może nie być limitowany. Biorąc pod uwagę łatwość przenoszenia numeru, poważnie się zastanowię czy czasem nie przejść do Play.

Niezależnie od tego, którą ofertę wybiorę trzeba przyznać, że komorkomat.pl to dobry sposób na znalezienie oferty skrojonej na miarę naszych wymagań. Strona posiada bardzo prosty interfejs i pozwala najzwyczajniej w świecie dzwonić, smsować i surfować po sieci taniej. Polecam porównywarka operatorów telefonii komórkowej – komorkomat.pl 

 

Kończy Wam się kontrakt na usługi telco? Na komorkomat.pl sprawdzicie najlepsze oferty

Artykuł sponsorowany.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *