Home Newsy Kompan każdej przygody
Kompan każdej przygody
0

Kompan każdej przygody

0

Ikona

JBL Clip to ultra kompaktowy, przenośny, bezprzewodowy głośnik z zestawem głośnomówiącym i Bluetooth. Posiada wbudowany karabinek, zupełnie jak te do wspinaczki. Niewielki w swym wyglądzie, ale potężny w brzmieniu. Dostarcza najlepsze w swojej klasie wrażenia akustyczne oraz umożliwia bezprzewodowe prowadzenie telekonferencji.

JBL przedstawia swój najnowszy produkt – JBL Clip, ultra przenośny, malutki głośnik o potężnej sile dźwięku. Kompaktowy, bezprzewodowy, przenośny głośnik swoją nazwę wziął od wbudowanego karabinka-klipa, który przyczepić można prawie do wszystkiego: T?shirtu, plecaka czy nawet kieszeni jeansów. Czyni go to doskonałym kompanem każdej wycieczki.

JBL Clip_Hiking01

Solidna konstrukcja została zaprojektowana tak, by przetrwać każdy pot i łzy w najtrudniejszych warunkach. Ten wytrzymały głośnik pokryty jest podwójną osłonką, która pozwala mu bezpiecznie i delikatnie wylądować nawet kiedy wypadnie z plecaka. Dodatkowo głośnik wyposażono w technologię JBL SoundClear, która wygłusza echo zestawu głośnomówiącego i kontroluje tło rozmowy, by móc cieszyć się prowadzeniem bezprzewodowych konwersacji bez angażowania rąk w czasie drogi.

JBL Clip_Hiking03

? Prezentowany produkt to następca serii JBL Micro. Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaprezentować kolejny krok na drodze ewolucji w dziedzinie ultra kompaktowych, przenośnych głośników – mówi Michael Mauser, Dyrektor Lifestyle Division, HARMAN. ? Wprowadziliśmy wiele wspaniałych rozwiązań przy projektowaniu tego ultra kompaktowego głośnika. Dążyliśmy do stworzenia pełnego, masywnego dźwięku w ramach systemu, który umożliwiałby również bezprzewodowe prowadzenie rozmów konferencyjnych. Ponadto klip karabinka stał się naturalnym dodatkiem do produktu, który przeznaczony jest dla tych miłośników muzyki, którzy chcą go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie – kontynuuje.

JBL Clip posiada wbudowany półtoracalowy głośnik utrzymujący doskonałą równowagę pomiędzy głośnością, a odsłuchem basów, a także charakteryzuje się pasmem przenoszenia od 160Hz do 20kHz. Natomiast wbudowany akumulator umożliwia do pięciu godzin najwyższej jakości brzmienia. JBL Clip doskonale sprawdza się jako głośnik podłączony do urządzenia przenośnego za pomocą kabla (3,5 mm), jak również za pomocą technologii Bluetooth 4.0. W każdym przypadku konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta.

 

Cena i dostępność:

  • JBL Clip dostępny będzie w pięciu kolorach (czarnym, niebieskim, fioletowym, szarym i czerwonym)
  • cena: ok. 220 zł
  • dostępny od połowy sierpnia 2014
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)