Kompaktowy Logitech Portable Speaker S125i

0

cmspreview

Firma znan głównie z tworzenia bardzo dobrej jakości akcesoriów dla komputerów, przedstawiła ciekawą kompaktową stację głośnikową dla urządzeń Apple. Urządzenie można z powodzeniem używać w domu podłączając je do kontaktu, lub w podróży zasilając je bateriami.

Bez względu na to, jaki odtwarzacz iPod posiadasz – iPod classic, iPod nano czy iPod touch – możesz odtwarzać z niego muzykę i ładować go przy użyciu tego głośnika. Ten przenośny głośnik ma baterię o żywotności nawet 10 godzin, co czyni go idealnym towarzyszem relaksu na miejscu oraz poza domem. Niestety wymagane 4 baterie AA nie wchodzą w skład kompletu.

DSC_0808

Specyfikacje techniczne:

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 8,6 x 19,8 x 8,9 cm
Waga: 360 g
Długość kabla: 1,8 m
Gwarancja: dwuletnia, ograniczona gwarancja na sprzęt
Obsługa wszystkich modeli odtwarzaczy iPod wyposażonych w uniwersalne złącze dokowania z wyjątkiem odtwarzacza iPod (3. generacji)
Obsługa starszych modeli odtwarzaczy iPod od 1. do 3. generacji i inne przenośne odtwarzacze muzyki przy użyciu pomocniczego wejścia 3,5 mm

DSC_0811

Urządzenie jest niewielkie. Na pewno znajdzie się na nie miejsce w torbie, czy plecaku i z powodzeniem będzie można zabrać je pod namiot, czy w góry. Jego wymiary 8,6 x 19,8 x 8,9 cm i waga zaledwie 360 gram mówią wszystko za siebie.

W skład zestawu wchodzi jedynie zasilacz, dzięki któremu możemy używać stacji w domu. Jego obsługa jest bardzo prosta. Na przednim panelu znajdziemy 4 przyciski. Dwa do zmiany poziomu głośności, jeden do uruchamiania stacji oraz jeden do “doładowania” dźwięku basem.

DSC_0812

Oczywiście stacja współpracuje nie tylko z urządzeniami iPod. Radzi sobie świetnie także z telefonami iPhone. Bez większego problemu możemy też podłączyć zewnętrzny sygnał dźwięku, dzięki gnieździe w standardzie JACK 3,5 mm. Niestety nie ma go w zestawie. Jakość dźwięku niestety jest zaledwie zadowalająca. Nie ma się jednak czemu dziwić. W końcu jest to sprzęt kompaktowy, którego cena nie przekracza 300 złotych. Jak na gadżet tego typu, to nie wiele. Mimo wszystko jako podręczny głośnik sprawdza się świetnie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *